LVIV.COM

“Львівелектротранс” шукає 90 водіїв трамваїв та тролейбусів

Львівелектротранс шукає 90 водіїв трамваїв та тролейбусів

ЛКП “Львівелектротранс” шукає на роботу 90 водіїв, повідомляє прес-служба ЛМР.


“На сьогоднішній день брак водіїв по штатах тролейбусів – 60 осіб, трамваїв – 30 осіб. Тому заробітна плата повинна бути тим основним важливим чинником, який б привів людей на роботу у ЛКП “Львівелектротранс”, – розповіла завідувач відділу соціально-економічного і правового захисту працівників Львівської обласної організації профспілки працівників ЖКГ.

Загалом на балансі підприємства 209 одиниць рухомого складу. Лише за минулий рік підприємство придбало дев’ять нових трамваїв та п’ять нових тролейбусів. В ЛКП також запроваджують заходи з енергоефективності та організації виробництва.

Зарплата

“Коли приходить на роботу новий працівник, одразу отримує на руки орієнтовно 5,5- 6,5 тисяч гривень. – кажуть у прес-службі ЛКП. – Через півроку відбувається переатестація, тоді водій трамвая чи тролейбуса може розраховувати на 7,5 тисяч гривень на місяць. Ще через півроку знову відбувається переатестація. Тоді зарплата зростає до 8-9 тисяч гривень. До слова, зарплата водія електротранспорту залежить від кількості відпрацьованих годин та реалізованих талонів. Сюди ж входять також премії та доплати за роботу у нічні години

Контакти можна знайти на сайті міської ради.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають