LVIV.COM

Львів — один з найдешевших у світовому індексі вартості життя Numbeo

Львів — один з найдешевших у світовому індексі вартості життя Numbeo

Місто посідає 475 місце з 484 міст, які включені в рейтинг Numbeo. Відтак за Львів дешевші хіба що деякі міста Індії та столиця Єгипту.


Numbeo

Найдорожчим у світі є Гамільтон — місто Бермудських островів з населенням близько тисячі людей. Наступних сім позицій — за швейцарськими Женевою, Базелем, Цюрихом, Цуґом, Лозанною, Верном та Луґано. Замикають десятку два норвезькі міста Ставангер і Тронгейм.

Українські міста, в цілому, одні з найдешевших: Київ — 458-й, Харків — 465, Дніпро — 472-й, Суми — 473-і. Ну і, звісно, Львів яко найдешевше місто України (серед тих, які є у рейтингу).

База даних Numbeo, — пише Hmarochos, — існує з 2009 року. Кожен користувач має змогу заповнити анкету, де потрібно вказати ціни на різні групи товарів та послуг у місті, в якому зараз живе. Після отримання достатньої кількості заповнених анкет дані перевіряють, з них прибирають аномальні та пікові значення, а з решти цін виводять середнє значення.

Для формування індексу вартості життя, вартість товарів, послуг купівлі нерухомості подається у вигляді відсоткового значення. За 100% береться Нью-Йорк, а всі інші міста розташовуються або вище (дорожче Нью-Йорка), або нижче нього (дешевше Нью-Йорка) у списку.

Читайте також:


“Простір Синагог” може отримати престижну європейську премію

В ЛМР почали думати, як правильно використовувати сміття

У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають