LVIV.COM

Львів’янин домігся, щоб сайт магазину “Алло” переклали українською мовою

Львів'янин домігся, щоб сайт магазину Алло переклали українською мовою

Львів’янин Святослав Літинський через суд домігся, щоб інтернет-магазин Allo.ua подав описи товарів українською мовою, повідомляє Tvoemisto.TV.


Що сталось?

Святослав хотів купити телефон, але не знайшов на сайті магазину інформації українською мовою – всі характеристики моделей були тільки російською.

Чоловік декілька разів робив запит до сайту, щоб йому надали інформацію українською мовою. Та жодного разу не отримав відповіді. Тоді 28 лютого 2018 року він подав заяву до суду. Суд першої інстанції визнав неправомірним ненадання інформації українською мовою та зобов’язав магазин Allo її надати.

Між судом першої та другої інстанції на сайті з’явився короткий опис пристроїв українською. Але як зазначає сам Святослав Літинський, опис був неповний. Пізніше на сайті таки з’явилася опція перегляду сайту українською. Попри це інтернет-магазин Allo вирішив подати апеляційну заяву до суду.

У понеділок, 16 липня, на своїй сторінці у Facebook Святослав Літинський повідомив, що апеляційний суд підтвердив правильність рішення суду першої інстанції, який визнав неправомірним ненадання інформації українською мовою та зобов’язав її надавати.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають