LVIV.COM

В ЛМР почали думати, як правильно використовувати сміття

В ЛМР почали думати, як правильно використовувати сміття

Львів долучився до світової ініціативи Zero Waste. У місті починають розробку Стратегії поводження з відходами на 2017-2022 роки.  Для цього планують залучити міжнародних експертів та фахівців міст-партнерів.


Для реалізації стратегії у міському бюджеті передбачено 125 млн грн. Вона має передбачати такі напрямки:

  • попередження;
  • повторне використання;
  • сортування;
  • перетворення в енергію та захоронення.

Кожного року Львів продукує приблизно 240 тисяч тонн сміття. В середньому на кожного мешканця припадає близько 280 кг. Zero Waste передбачає перехід від управління відходами до управління ресурсами. Тому перевагу надають запобіганню утворенню відходів, роздільному збору сміття та повторному використанню товарів.

“Інше питання – це проблема полігону, яка ділиться на два напрямки. На протиаварійні роботи і рекультивацію полігону в бюджеті міста на цей рік передбачено загально 80 млн грн. Якщо буде знайдена нова земельна ділянка, є 30 млн грн на придбання земельної ділянки, 5 млн грн – на виготовлення проекту і 10 млн грн – на початок робіт з будівництва нового полігону. Загалом – 125 млн грн”, — сказав Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Також міська рада шукає місце для нового полігону для ТПВ (твердих побутових відходів) та сміттєсортувального комплексу. Земельна ділянка має бути у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.

Читайте також:


Як у Львові зробити ID-картку замість старого паспорта

У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

Нові ІТ House: що змінилось та як купити

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають