LVIV.COM

Законність діяльності “Яндекс. Таксі” у Львові перевірять

Законність діяльності Яндекс. Таксі у Львові перевірять

Управління транспорту ЛМР просить Укртрансбезпеку перевірити наявність ліцензій у самозайнятих перевізників та проходження контролю здоров’я водіїв і технічного стану автомобілів, повідомляє прес-служба ЛМР.


“Міська рада Львова не видає дозволів на діяльність таксі. Це прерогатива державних органів влади – фіскальної служби та Укртрансбезпеки, діяльність якої координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури”, ― кажуть у департаменті економічного розвитку.

Також в департаменті повідомили про наказ щодо демонтажу зовнішньої реклами “Яндекс. Таксі”, яка розміщена у місті без погоджень. Комунальне підприємство “Адміністративно-технічне управління” вже демонтувало 70 рекламних табличок.

Реклама Яндекс. Таксі

Львів став п’ятим містом України, де працює “Яндекс.Таксі”. За інформацією компанії, сервіс обслуговують 350 машин з 15 львівських таксопарків. Серед них — електромобіль Tesla Model S, який їздитиме містом до кінця лютого на честь запуску.

Минулого року “Яндекс.Таксі” з’явилось у Києві, Харкові та Дніпрі, а на початку цього місяця — в Одесі. Крім України, сервіс доступний ще в п’яти країнах: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають