Спецпроекти

“Львівелектротранс” судиться з власниками неправильно припаркованих авто, щоб компенсувати простої

Всього з липня по жовтень транспорт простояв у дорозі 320 годин, що спричинило збитків на 1,6 мільйонів гривень. В підприємстві розповідають, що найчастішими причинами простоїв є ДТП та неправильно припарковані авто.


З липня в ЛКП проводять моніторинг простою.

“Будь-які зміни без аналізу поточної ситуації та чіткого розуміння кількісних даних і показників роботи підприємства не можливі. Тому з липня ми почали впроваджувати чітку аналітику і моніторинг результатів роботи підприємства, яка наразі існує в двох розрізах: щоденний і щомісячний аналіз. Це дозволяє суттєво покращити якість і обґрунтованість у прийнятті управлінських рішень.”, – розповідають в підприємстві.
 А у вересні ЛКП подало кілька позовів до суду на відшкодування збитків на порушників правил паркування і порушників правил дорожнього руху, через яких трапилася ДТП.

“Ми розуміємо, що нам треба більше співпрацювати з патрульною поліцією, яка може допомагати у підтримці порядку. Зокрема, більше звертати уваги на неправильно припарковані авто чи прискорення швидкості оформлення ДТП”, – каже радник міського голови Львова.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах