Спецпроекти

ЛКП “Лев”: 8 собачок та котик мріють про дім 🏠

Цього разу у нас 8 собак та кішка, які шукають дім. Вони добрі, соціалізовані, дуже-дуже красиві та готові хоч зараз переїхати до своє нової домівки!

Приходьте знайомитись з красенями та красунями в ЛКП “Лев”: Львів, вул. Промислова, 56 (щодня без вихідних з 8:00 до 20:00).


Моллі

Надзвичайно мила та лагідна собака з шоколадним носом та оливковими очима. Молоденька, соціалізована, добре гуляє на повідку. Любить людей та добре ладнатиме з іншими спокійними домашніми тваринами.

Мейбл

Молоденька киця. Дуже красива та зворушлива. Надзвичайна муркотунка, ніжна та орієнтована на людей. Дуже потребує люблячої родини.

Білка

Молода білява красуня. Лагідна, слухняна, дуже схожа на метиса лабрадора. Чемно гуляє на повідку та дає лапку. Мила і симпатична собака-подруга.

Шерлок

Молодий милий песик. Невеликого зросту, тож підійде на прилаштування у квартиру. Трішки лякливий, але любить контактувати з людьми, тож швидко адаптується до нової родини.

Димка

Сіра красуня, молоденька, віком до одного року. Лагідна, грайлива, соціалізована. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Поліна (Полінарія)

На фото ця неймовірна красуня щойно після грумінгу. Слухняна та виважена, підійде на прилаштування у родину з дітьми.

Фіпро

Красень, що дуже мило усміхається. Друг та охоронець, добрий і відданий собака, що мріє про найвірнішу людину.

Конан

Чорнявий красень. Собака середнього віку, гавкучий та уважний. Любить людей, тож стане вірним другом та чудовим охоронцем.

Петунія

Ця красуня досі у нас. Вона добра, дружня та соціалізована. А після грумінгу, ще й неймовірно красиво виглядає.

Фото Марти Сирко

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах