LVIV.COM

Кияни організували флешмоб – “Молитва за зниження цін на громадський транспорті”

Кияни організували флешмоб - Молитва за зниження цін на громадський транспорті

Через подорожчання проїзду в громадському транспорті Києва жителі міста збираються на “Молитву за зниження цін на громадський транспорт”. Інформацію про подію активно поширюють через Facebook – там створили окрему сторінку.


У Києві з 14 липня вартість проїзду підвищилась вдвічі. Мешканці міста відреагували на зміну флешмобом. Сторінка “Молитви за зниження цін на громадський транспорт” за добу зібрала більше  1500 учасників. Число зацікавлених вже перевищило 7000 користувачів та продовжує зростати.

“Дістало, що ціни на проїзд зростають, а грошей ти більше не заробляєш? Потрібно їздити на метро і тролейбусі, а тепер це задоволення тільки для багатих? Приходь і молися з нами за зниження цін на проїзд в громадському транспорті”, – йдеться в описі заходу.

Користувачі активно беруть участь в обговореннях, коментують і рекомендують захід своїм друзям, складають жарти і меми на тему подорожчання проїзду в столиці. Нові пости з’являються один за одним з інтервалом в декілька хвилин.

Кияни організували флешмоб - "Молитва за зниження цін на громадський транспорті" Кияни організували флешмоб - "Молитва за зниження цін на громадський транспорті" Кияни організували флешмоб - "Молитва за зниження цін на громадський транспорті" Кияни організували флешмоб - "Молитва за зниження цін на громадський транспорті"
Вартість участі в заході не вказана, проте на його фінансування організатори збирають пожертви – 8 грн. Стільки тепер коштує проїзд в столичних автобусах, трамваях, тролейбусах і метро.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають