LVIV.COM

Купити електрокар: 4 українські банки, які видають цільові кредити

Купити електрокар: 4 українські банки, які видають цільові кредити

Купівля електрокара річ затратна – вони помітно дорожчі за звичайні. Однак, не все так погано. AIN.UA дізналися у яких банках можна взяти цільовий кредит.


Цього року в Україні серед нових автомобілів частка електрокарів – 0,7%. У Європі за цим показником ми займаємо 7-е місце. Поступаємося лише Норвегії, Швейцарії, Австрії, Франції, Нідерландам і Швеції. До того ж, за півроку українці придбали таких авто майже у шість разів більше, ніж поляки чи росіяни.

В Україні кредити на електрокари видають чотири банки 

У “Кредобанку” можна отримати кредити терміном до 6 років з набагато вигіднішими за ринкові умовами: від 2,99% до 13% річних (чим більше термін позики, тим вище ставка), якщо сплатити 30% початкового внеску. А також від 0,001 %  до 6,99% річних за умови оплати не менше половини вартості автомобіля і терміну кредиту – 3 роки. Купити в кредит можна електрокар у будь-якого дилера – як новий, так і з пробігом.

Укргазбанк” пропонує кредити лише на нові електромобілі з мінімальним початковим внеском 10% під 20-21,6% річних на термін від 1 до 7 років.

В “Ощадбанку” початковий внесок буде від 25%, а річна ставка – 22,5%. Можна оформити до 7 років. Додатково можна взяти кредит на домашню зарядну станцію.

Також на загальних умовах готовий кредитувати таку покупку “UniCredit Bank”: 23,5% річних, термін до 7 років, початковий внесок – від 20%.

Вимоги до того, хто хоче взяти кредит, у кожного банку різняться. У “Кредобанку”, наприклад, достатньо підтвердити, що ваш дохід вищий на 500 грн від щомісячного внеску.

Додатковим стимулом придбати “автомобіль майбутнього” є те, що зараз у Львові налічуєтся близько десяти безкоштовних зарядних станцій для електрокарів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають