LVIV.COM

Витрати львівських комунальних підприємств виставили у відкритий доступ

Витрати львівських комунальних підприємств виставили у відкритий доступ

Відтепер львів’яни мають можливість відслідковувати витрати ЛКП. Управління інформаційних технологій ЛМР оприлюднило бюджети 13-ти Львівських комунальних підприємств за 2016-2017 роки, пише прес-служба ЛМР.


Інформацію можна переглянути на сайті міськради у форматі інфографіки.

За словами ініціаторів проекту, всю інформацію про використання коштів комунальні підприємства заповнювали власноруч. Працівники ІТ-управління навчали директорів ЛКП користуватися  порталом, куди згодом посадовці вносили дані.

ЛКП Відкритий бюджет

“Ми рухаємося вперед для максимальної прозорості та підзвітності виконавчих органів ЛМР, до яких ми зараховуємо всі комунальні підприємства. Адже будь-який розпорядник бюджетних коштів є суб’єктом, який витрачає гроші львів’ян. Цього року також плануємо додати до системи бюджети шкіл”, – розповідають в управлінні інформаційних технологій ЛМР.

Проект “Відкритий бюджет” покликаний підвищити прозорість органів самоврядування та обізнаність громадян про формування та використання коштів місцевих бюджетів. Проект стартував у жовтні 2016 року. Серед партнерів ініціативи – ГО “Ейдос”, 14 фондів та організацій, мережеві міжнародні фонди, грантові програми посольств країн Європи, США та ООН.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають