LVIV.COM

Кордон ЄС можна буде перетнути за 3-15 хвилин вже в неділю

Кордон ЄС можна буде перетнути за 3-15 хвилин вже в неділю

Перетнути кордон з ЄС із біометричним паспортом можна буде вже в ніч з суботи на неділю 11 червня. Прикордонники запевняють – перевірка займе від 3 до 15 хвилин, тож черги суттєво не збільшаться.


“Люди раніше отримували візи, щоби перетнути державний кордон і це була тривала процедура, яка займала від одного до трьох тижнів. Зараз фактично ті всі заходи лягають на наших колег і як вони нас запевнили, такі заходи будуть проводитись від 3 до 15 хв. Тобто, ми бачимо, що ніякої затримки з їхнього боку не буде. Вони також провели підготовчі заходи”, – кажуть у Мостиському прикордонному загоні.

Щоправда, польські прикордонники ретельніше перевірятимуть осіб, які перетинатимуть кордон. Можуть попросити довести платоспроможність – показати гроші, платіжну картку чи виписку з банку. Також можуть перевірити страхування та документи, що підтверджують мету поїздки, пише Zaxid.net.

“Те, що ми рекомендуємо, по-перше, забронювати собі місце. Можливо, є запрошення від офіційної організації чи запрошення від туристичної якоїсь організації, запрошення від родичів. Бронювання готелю, наприклад. Зворотні квитки, відповідно, назад на територію України”, – радять у Львівському прикордонному загоні.

Як скористатися безвізом

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають