LVIV.COM

Конфісковані євробляхи безкоштовно передають в АТО, дитбудинки і лікарні

Конфісковані євробляхи безкоштовно передають в АТО, дитбудинки і лікарні

Якщо автівку на єврономерах конфіскували через порушення митного режиму і не продали за три сесії торгів, то її віддають державним установам, пише 112.ua.


Автомобілі передають установам, які за законом мають на це право.

Зокрема – медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи.

Як це?

Митники затримують авто за порушення митного режиму. Тоді суд має винести рішення про конфіскацію машини на користь держави. Після конфіскації авто потрапляє на торги електронного майданчика СЕТАМ. Якщо після трьх сесій машину ніхто не купив, її безкоштовно віддають державним установам.

“За весь час роботи військовим частинам в АТО передали близько 1 тисячі машин. Але також автомобілі передаються і дитячим будинкам, і медичним установам. Безумовно, комісії частіше віддають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які знаходяться “на передку”, у районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують. Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси щодо автомобілів, які порушили митний режим. У нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб”, – заявив гендиректор підприємства СЕТАМ.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають