LVIV.COM

Хочеш візу США – розкажи про всі свої акаунти в соцмережах

Хочеш візу США - розкажи про всі свої акаунти в соцмережах

Тепер отримати і так рідкісну візу в Штати буде ще важче – Державний департамент США хоче мати інформацію про всі імена, під якими ти зареєстрований в мережі. А також всі твої номери телефонів та e-mail за останні п’ять років, повідомила агенція Associated Press з посиланням на відповідні документи, які вже опубліковані у федеральному реєстрі.


У документі вказано, що Держдеп США хоче додати до заявки для отримання візи пункти про активність в соціальних мережах. Передбачають, що в анкеті буде перелік соцмереж, і потрібно буде вказати, під яким іменем ти зареєстрований у кожній з них. Також додадуть поле, в якому потрібно буде вказати імена в тих соцмережах, яких не буде в переліку.

Ще урядовці хочуть отримати твої номери телефонів на адреси поштових скриньок за останні 5 років. Також потрібно вказати статуси міжнародних подорожей та депортацій за останні п’ять років і відповісти на питання про те, чи були задіяні члени сім’ї заявника у терористичній діяльності.

“Державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси та номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни. Нові правила застосовуватимуться до практично всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За оцінками департаменту, згідно з документами це вплине на 710 тисяч заявників на імміграційну візу та на 14 мільйонів неімміграційних візових заявників, у тому числі тих, хто хоче приїхати до США для ведення бізнесу чи навчання”, — зазначають в  Associated Press.

У документах стверджується, що Держдеп США хоче публічно прокоментувати запропоновані нові вимоги, які вплинуть на майже 15 мільйонів іноземців, котрі щорічно подають заявки на американські візи.

Лише претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз зможуть уникнути цих вимог.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають