LVIV.COM

👁️ IKEA пропонує роботу в Києві – дивись, хто потрібен

👁️ IKEA пропонує роботу в Києві - дивись, хто потрібен

IKEA розмістила 10 вакансій на українському сайті rabota.ua.  Шведська корпорація обіцяє можливість кар’єрного зростання та праці за кордоном. 


Перший магазин у Києві запрацює у новому для компанії форматі City Shop – торгові точки у вигляді зменшених магазинів у центральній частині міста.

«Ми принесемо своє бачення в покращення щоденного життя людей в Україні. Ми відповідаємо високим вимогам клієнтів, щоб зробити широкий спектр доступних товарів для дому ближчими до людей», – розповів Стефан Вановербеке, ритейл-менеджер IKEA у Південно-Східній Європі.

Хто потрібен?

Компанія шукає менеджерів з продажу, працівників сервіс-центрів, відділів PR, логістики та HR.👁️ IKEA пропонує роботу в Києві - дивись, хто потрібен

Раніше посол Швеції в Україні заявляв, що однією з перешкод для виходу IKEA на українській ринок є низький рівень захищеності прав інтелектуальної власності.

Втім на початку червня стало відомо, що ІКЕА шукає українських виробників для співпраці. Компанія розглядає тих виробників, що мають значні виробничі потужності в Україні та щорічний обіг коштів понад €2 млн. Мова переговорів – англійська.

 

Гожельна Таня LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають