LVIV.COM

“Євробляхи” ловитимуть за допомогою системи “Рубіж”(вже почали штрафувати)

Євробляхи ловитимуть за допомогою системи Рубіж(вже почали штрафувати)

Національна поліція отримала доступ до митної бази “Інспектор-2006”, у якій фіксуються всі авто, що перетинають кордон, і відстежуватиме протерміновані єврономери за допомогою нової системи.


Відтепер інформацію про правопорушників на “євробляхах”  патрульні вноситимуть у систему”Рубіж”, визначаючи чи є номер автомобіля у базі розшуку. Про це повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting.

Система ідентифікуватиме саме порушників, а не іноземців, які перебувають в Україні в межах чинного законодавства.

У митній базі “Інспектор-2006” зафіксовано, в якому режимі авто перетнуло кордон: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік. Якщо авто ввезене на рік, то протягом 90 днів його потрібно зареєструвати у сервісному центрі МВС.

У разі виявлення правопорушення патрульний екіпаж може виписати штраф у розмірі 255 гривень. Повторне порушення закону каратиметься позбавленнм водійських прав на термін до 6 місяців чи конфіскацією автомобіля.

За інформацією видання, поліція вже почала користуватися новими повноваженнями і частіше зупиняти та штрафувати авто на єврономерах. У свою чергу повідомляється, що одна з груп, які об’єднують власників авто на євро номерах, вже закликала готуватися до масштабного страйку.

Вже з 1 вересня поліція звітуватиме про результати.

Гожельна Таня LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають