LVIV.COM

Йдемо в Ципа Craft Pub на Herber Beer!

Йдемо в Ципа Craft Pub на Herber Beer!

Куди піти з друзями на пиво у вечір п’ятниці? Куди повести дівчину/хлопця? Що смачненького спробувати в центрі? Болючі питання вибору більше тебе не турбуватимуть!

Твій МедіаБро запускає рубрику #йдемо, де розповідатиме про найсмачнішу їжу та напої, які обов’язково варто спробувати у львівських кафешках та ресторанчиках. Сьогодні ж розкажу про Herber Beer від крафтової гуцульської броварні “Ципа”. Го!


Матеріал створено у партнерстві з Ципа Craft Pub

Коли надворі холодно і слизько, душу гріти можна не тільки чаєм чи глінтвейном. Літо можна шукати в травах. Свіжі трави (принаймні смак і запах) ти зможеш знайти у Herber Beer, які варить крафтова гуцульська броварня “Ципа”.

Що таке Herber Beer?

Це стиль, в якому зварене пиво. До води, дріжджів та солоду у процесі варіння додають трави. В Україні у такому стилі є пиво “Ципа під травов”. Гуцульські броварі додали до рецепта традиційного пейл елю карпатських трав – календули, чебрецю та м’яти.

Як знайти літо в пиві?

Чим це пиво особливе?

“Ципа під травов” – це світле легке пиво з ароматом та присмаком трав. Є у серії “Ципа Пошуки” (в цій серії ті сорти пива, рецепт яких ще може змінюватись). Вперше це пиво зварили у 2015 році, воно  було одним з перших сортів гуцульської крафтової броварні. Основа – традиційний пейл ель в американському стилі, тобто світле пиво з кислуватим освіжаючим смаком та легким фруктовим післясмаком.

Для варки використовували воду з-під гори Близниця, німецький солод Pale Ale та Caraaroma від Weyermann. Для сухого охмелення (це коли хміль додають після процесів бродіння) взяли американський хміль сорту Cascade – він має цитрусовий аромат .

Як знайти літо в пиві?

Смак пива “Ципа під травов” м’який, освіжаючий, з приємною гірчинкою. Аромат схожий на легкий трав’яний чай, складники якого збирали під час теплого карпатського літа. Колір світлий, трохи бурштиновий. Щільність – 12%, міцність – 5%.

З чим смачно?

До такого легкого, можна навіть сказати “сонячного” пива закуску треба брати теж не суперсолену чи пряну – інакше не відчуєш тонкого присмаку трав. Тому рекомендують пити “Ципу під травов” із свіжими салатами, сирами, холодними закусками або м’ясним пирогом.

Де спробувати?

У Львові в пабах “Ципа Craft Pub”  (вулиця Яворського, 1) та “Човен” (вулиця Вірменська, 33).

Але пам’ятай:

НАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКОДИТЬ ЗДОРОВ’Ю

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають

Вам виповнилось 18 років?

Натискаючи кнопку "Так", ви підтверджуєте що вам виповнилось 18 років