LVIV.COM

Милий україномовний органайзер допоможе тобі спланувати час 📒

Ділися або не палися

Милий україномовний органайзер допоможе тобі спланувати час 📒
Марина Романцова

Вдень Таня працює PM-ом в іт-компанії, а ввечері всю її увагу займає власний проект - вона створює няшні україномовні органайзери. Як робити крутий продукт та ефективно планувати свій час вона розповіла lviv.com у рубриці “Моя справа”.

Матеріал створено спільно з "Пошуршимо?".


Пошуршимо-2

Це Таня Пилипчук. Вона родом з Білої Церкви, але зараз живе у Львові. За професією вона Project Manager, але окрім цього робить дизайни для українських блокнотів для планування. Вчилась на банкіра, на другому курсі універу зрозуміла, що це ну зовсім “не туди” і почала працювати у малому бізнесі (майстерня чоловічих костюмів). А потім - поїхала навчатися до Індонезії. Там все і почалось.

Пошуршимо-1

Навіщо потрібні блокноти-органайзери?

"Вони маленькі, няшні і допомагають візуалізувати та розпланувати свій день, тиждень, місяць чи рік :)

Кожен блокнот починається з планування цілей на певний період. Особисто для мене дуже важливо побачити і структурувати свою ціль. Органайзер допомагає не розпорошуватися і чітко побачити найважливіше. Є плани, є цілі, і коли ти бачиш все візуально - це полегшує роботу.

Пріорітет року

Сезонний блокнот розрахований і стилізований під певний сезон (весна, літо, зима чи осінь). Він менший і його частіше купують дівчата або для дівчат. Річний оформлений стриманіше, там є трохи більше місця для самоаналізу і планування. Їх купують навіть чоловіки.

Кожен дизайн я стараюсь робити затишним. Спеціально для людини, яка любить атмосферні речі і рухається вперед у своєму розвитку.

Всі дизайни роблю сама. І не тому, що не можу найняти дизайнера. Оскільки веду блог, де пишу про свої методи планування та найважливіші цілі, мені важливо, щоб і блокноти сповідували одну ідею. Бо якщо я буду думати і писати в блозі одне, а дизайнер подумає і зробить в блокноті інше - буде дисконект між нашими поглядами".

Блокнот

Про свою справу

"Хоча моя основна робота це РМ, але і свою справу я не можу назвати простим хобі, адже для мене це успішний рентабельний бізнес-проект. Найважливіше для мене - створення цінності та донесення її до аудторії. Буде це влучна стаття на блозі, безкоштовний принт для завантаження чи блокнот.

З блокнотом, звісно, все по-особливому, адже тут ще є момент створення чогось фізичного. Ось ти придумала малюнок, він виник у голові, ти переносиш його на екран комп’ютера, а потім тримаєш в руках готовий продукт. Мене це дуже надихає.

В моїх блокнотах нема тільки планування чи тільки візуальної частини. У них є місце для самоаналізу, саморозвитку і натхнення.

І хоча, коли я починала, на ринку зовсім не було подібних органайзерів українською, я не старалася заповнити нішу і заробити на цьому багато грошей. Мені не вистачало чогось для узагальнення роботи за день, тиждень чи місяць і починала я радше для себе. А вже потім це переросло у мою справу".

Весняний блокнот

Як все починалось

"Вперше з програмами для дизайну я познайомилась в Індонезії, куди поїхала вчитися, вигравши стипендію індонезійського уряду DARMASISWA. Мій однокурсник, дизайнер за професією, погано володів англійською. Попросив допомогти. А в обмін на уроки англійської він навчив мене працювати у ілюстраторі та фотошопі. 

Потім я повернулась в Україну, але майже одразу поїхала волонтерити у Болгарію, а пізніше - в Прагу. На той час я вже вела свій блог “Пошуршимо?”, де розповідала про своє навчання та мандри. А оскільки тема організації свого часу, натхнення і мрій була мені завжди близька, вигадала невеликий календарик-органайзер "Мій супергрудень" та опублікувала його в блозі. Його завантажили 50 людей, з яких більшість були моїми друзями. Але мені справді сподобалось те, що вийшло.

Милий україномовний органайзер допоможе тобі спланувати час 📒

В січні подумала, що треба створити такий і на січень. А потім - на лютий. І так щомісяця. Тоді створила блокнот, а потім зрозуміла, що вже не можу зупинитися. І з того часу вже 1,5 року створюю блокноти-органайзери". 

Таня

Поради про планування

“Своїми блокнотами користуюся і сама. Більше люблю сезонні, адже вони постійно змінюються. За увесь час користування блокнотами виробила для себе певний алгоритм планування:

  • Плануй день звечора.

Коли в тебе в голові ще зберігаються думки попереднього дня, тобі простіше виділити важливе. А потім зранку можна все переглянути і підкорегувати.

  • Структуруй.

Найкраще виділи одну найважливішу справу на день, на якій ти мусиш сфокусуватися. Бо дві і більше зробити буде дуже тяжко.

  • Не вдавайся в супердетальне планування.

Звісно, інколи потрібно знати, що "з першої до другої я робитиму те-то". Але в більшості випадків краще записувати пунктами всі потрібні справи і протягом дня вирішувати по собі, коли що краще зробити.

  • Не переоцінюй себе.

Не варто переписувати одну задачу з дня на день, знаючи, що ти не встигнеш її виконати. Це дуже демотивує. Краще розподілити потрібні справи на тиждень чи на місяць і результат буде кращий.

  • Пам’ятай про свій комфорт.

Якщо ти виснажиш себе сьогодні, завтра буде важче зібратися. Спробуй розподілити енергію рівномірно на весь період.

  • Розумій, що це для тебе.

Ти не перед ким не звітуєш і сам/а ставиш собі дедлайни щодо планування свого часу. Пам’ятай, що це потрібно тільки тобі”.

Хей, бро! Ми з Танею підготували для тебе 2 сюрпризи - розіграш блокноту "Моя супер весна" та купон на 15% знижку на всі-всі органайзери. Код купону: bro15.

Зараз читають