LVIV.COM

Як рятувати лелек під час снігопаду – поради екологів

Як рятувати лелек під час снігопаду - поради екологів

Екологи закликають підгодовувати водоплавних перелітних птахів і лелек, які нещодавно повернулися з вирію. 


Небайдужих громадян закликають повідомляти органи місцевого самоврядування про появу птахів і підгодовувати лелек. Великі зграї чисельністю більше сотні птахів уже помітили серед засніжених полів поблизу Калуша, Галича і Городенки Івано-Франківської області. Місцеві жителі розпочали збирати для них корм.

Впродовж наступних кількох днів в Україні утримається холодна погода зі снігом, тож декілька видів перелітних птахів, які повернулися, опинилися під загрозою. Важливо правильно годувати птахів, намагаючись не відлякати їх і не спровокувати агресивної реакції.

«Не варто наближатися до птахів ближче, як на десять метрів. Потрібно розчистити ділянку землі і застелити її соломою. Згори насипати корм – відходи риби чи м’яса, однак не використовувати свинину і сало. Лелеки споживають тваринну їжу, проте птахів можна годувати і сумішшю вареної картоплі з необсмаженим насінням соняшника», – розповів Zaxid.net директор Львівського еколого-натуралістичного центру. Еколог уточнив, що годувати птахів потрібно двічі на день – на світанку і перед настанням сутінків.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають