Спецпроекти

Як може виглядати львівський електронний квиток “Леокарт”

У Facebook опублікували фото майбутнього електронного квитка . В дизайні використали оновлену офіційну символіку Львова, пише Tvoemisto.tv.


За словами розробників, це, ймовірно, кінцевий варіант дизайну.

Як функціонуватиме е-квиток

У Львові планують запровадити кілька різновидів квитків та абонементів після впровадження електронної системи оплати:

  • разовий паперовий квиток, який можна буде придбати у водія. Таки тікет буде дійсний тільки в одному транспортному засобі, він не передбачає пересадку пасажира на інший маршрут. пересадки);
  • разовий електронний квиток надасть можливість користуватися громадським транспортом та здійснювати пересадку.
  • короткострокові абонементи – на 1, 3, 5 діб без обмежень кількості поїздок;
  • довгострокові абонементи – на 1, 6, 12 місяців, тут не буде обмеження щодо кількості поїздок.
  • різного роду пільгові персоніфіковані абонементи – користуватися громадським транспортом можна буде безкоштовно лише учням, студентам та іншим пільговикам.

Картку для проїзду в громадському транспорті Львова можна буде придбати у супермаркетах, магазинах, кіосках на зупинках, поштових відділеннях та в центрі обслуговування пасажирів. А поповнити їх -в касах магазинів, через інтернет, платіжні термінали, за допомогою мобільних додатків або ж за допомогою смс-повідомлень.

Крім впровадження електронного квитка, у Львові також планують значно збільшити кількість громадського транспорту на дорогах міста. Так, за словами Сергія Журбенка, ще до впровадження е-квитка, у місті хочуть випустити на маршрути 725 автобусів, 130 трамваїв та 110 тролейбусів.

У Львові вирішили відмовитись від маршруток

Функції оператора оплати проїзду виконуватиме ЛКП «Львівавтодор». Система буде функціонувати таким чином, аби спонукати пасажирів купувати довготривалі абонементи. Увесь громадський транспорт обладнають валідаторами – пристроями, які зчитуватимуть інформацію з довгострокових абонементів, банківських карток та паперових квитків. Водночас, працюватимуть 80-100 контролерів, які матимуть засоби для зчитування банківських карток, пише 032.ua.

Е-квиток у Львові запровадять в 2019 році

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід