LVIV.COM

Як може виглядати львівський електронний квиток “Леокарт”

Як може виглядати львівський електронний квиток Леокарт

У Facebook опублікували фото майбутнього електронного квитка . В дизайні використали оновлену офіційну символіку Львова, пише Tvoemisto.tv.


За словами розробників, це, ймовірно, кінцевий варіант дизайну.

Як може виглядати львівський електронний квиток "Леокарт"

Як може виглядати львівський електронний квиток "Леокарт"

Як функціонуватиме е-квиток

У Львові планують запровадити кілька різновидів квитків та абонементів після впровадження електронної системи оплати:

  • разовий паперовий квиток, який можна буде придбати у водія. Таки тікет буде дійсний тільки в одному транспортному засобі, він не передбачає пересадку пасажира на інший маршрут. пересадки);
  • разовий електронний квиток надасть можливість користуватися громадським транспортом та здійснювати пересадку.
  • короткострокові абонементи – на 1, 3, 5 діб без обмежень кількості поїздок;
  • довгострокові абонементи – на 1, 6, 12 місяців, тут не буде обмеження щодо кількості поїздок.
  • різного роду пільгові персоніфіковані абонементи – користуватися громадським транспортом можна буде безкоштовно лише учням, студентам та іншим пільговикам.

Картку для проїзду в громадському транспорті Львова можна буде придбати у супермаркетах, магазинах, кіосках на зупинках, поштових відділеннях та в центрі обслуговування пасажирів. А поповнити їх -в касах магазинів, через інтернет, платіжні термінали, за допомогою мобільних додатків або ж за допомогою смс-повідомлень.

Крім впровадження електронного квитка, у Львові також планують значно збільшити кількість громадського транспорту на дорогах міста. Так, за словами Сергія Журбенка, ще до впровадження е-квитка, у місті хочуть випустити на маршрути 725 автобусів, 130 трамваїв та 110 тролейбусів.

У Львові вирішили відмовитись від маршруток

Функції оператора оплати проїзду виконуватиме ЛКП «Львівавтодор». Система буде функціонувати таким чином, аби спонукати пасажирів купувати довготривалі абонементи. Увесь громадський транспорт обладнають валідаторами – пристроями, які зчитуватимуть інформацію з довгострокових абонементів, банківських карток та паперових квитків. Водночас, працюватимуть 80-100 контролерів, які матимуть засоби для зчитування банківських карток, пише 032.ua.

Е-квиток у Львові запровадять в 2019 році

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають