LVIV.COM

Як купити автомобіль та запчастини з Польщі 🇵🇱

Як купити автомобіль та запчастини з Польщі 🇵🇱

На вулицях часто можна зустріти авто на євробляхах. І зазвичай – на польських. Але де купують такі машини, як перевіряють їх минуле і де знайти польські запчастини? Твій Бро знайшов найпопулярніші сайти. 


Де купують авто з Польщі?

Найпопулярніший польський сайт з продажу. Тут можна знайти як нове, так і вживане авто. Продають легкові і вантажні автомобілі, мотоцикли, причепи, мікроавтобуси, спецтехніку тощо. Також, тут можна знайти запчастини.

Тут продають як нові, так і вживані автомобілі з багатьох європейських країн. Сайт доступний 15-ма мовами, серед яких – українська.

Один з найбільших порталів продажу авто. Можна налаштувати пошук за фільтрами (зокрема – колір, вид палива, відношення власника до куріння тощо).

Тут можна знайти оголошення як від приватних власників, так і від автодилерів. Окрім легкових і вантажних авто, є спецтехніка (водний транспорт, сільськогосподарська техніка тощо).

Тут можна купити авто або за фіксовану ціну, або на аукціоні, якщо продавець не визначився з вартістю. Якщо нема бажання чекати – краще звертати увагу на оголошення з тегом “Kup Teraz!” (купуй зараз). Також, тут можна знайти запчастини, спеціалізовану літературу, автошини, диски та інші аксесуари до автомобілів.

Продають і нові, і б/в авто. Також, тут є різноманітна спецтехніка, автозапчастини і причепи.

Оскільки ця компанія присутня в різних країнах світу, є і польська версія сайту. Має аналогічний інтерфейс, як і в українському OLX.

Віртуальний автобазар, де пропонуються авто майже з усієї Європи. Доступний на 18 мовах (серед них – на англійській).

Інформаційний портал про автомобілі. Є оголошення про купівлю-продаж транспорту і багато корисної інформації для автолюбителів-початківців.

В основному тут продаються легкові автомобілі. Але можна знайти й мотоцикли чи вантажний транспорт. Доступний 9-ма мовами (в тому числі українською).

Де купують польські запчастини?

Придбати запчастини в Польщі можна як на сайтах, які займаються продажем авто, так і на спеціалізованих сервісах. Найпопулярніші:

Ці сайти співпрацюють офіційними представниками та перевіреними постачальниками, тому гарантують, що придбані запчастини будуть належної якості.

Як перевіряють минуле автомобіля?

HistoriaPojazdu – це безкоштовна довідка з польського Центрального реєстру для водіїв, що хочуть купити старе авто, мотоцикл чи інший транспортний засіб, зареєстрований в Польщі. Завдяки цьому сервісу можна отримати таку інформацію:

  • технічні дані (об’єм і потужність двигуна, тип палива тощо);
  • терміни обов’язкового тех. огляду;
  • пройдений кілометраж, який записується при проходженні ТО (показники лічильника фіксуються з 2014 року);
  • кількість власників та воєводство реєстрації;
  • інформацію про колишніх власників транспортного засобу (були це компанії, організації чи приватні особи);
  • чи знаходиться вибраний автомобіль в базі викрадених тощо.

Як скористатись сервісом? 

Треба перейти на сайт довідки та внести такі дані:

  • реєстраційний номер;
  • номер VIN (унікальний номер, надається та розміщується виробником);
  • дату першої реєстрації.

Все це зазначене у тех. паспорті (або можна запитати у власника/продавця).

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають