LVIV.COM

Гонорари “Хамерман знищує віруси” зросли вдвічі після скандалу в Франківську

Гонорари Хамерман знищує віруси зросли вдвічі після скандалу в Франківську

Фронтмен Альберт Цукренко зізнався, що після посту міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, гонорари гурту зросли вдвічі, а замовлень побільшало.


14 червня гурт “Хамерман знищує віруси” мав концерт на фестивалі Porto Franko. Виконавці виступали майже оголені, прикритими були лише статеві органи. Після концерту міський голова Руслан Марцінків опублікував пост у Facebook, у якому зазначав, що місце де виступав гурт потрібно тепер освятити.

“Це стало провокацією по факту, але це був звичайний концерт «Хамерман знищує віруси», перед звичайною публікою «ХЗВ». Ми уже звикли, що у нас є досить немаленька і лояльна аудиторія, яка приходить на наші концерти. На концерти продаються квитки, і це власне відсіює випадкових людей. Тут же ж сталося не те, що зазвичай. Тут реакція влади і спільноти. Сам концерт пройшов, як завжди”, – сказав Цукренко.

Поліція Франківська відкрила кримінальне провадження за статтею про хуліганство.

“Звісно, зараз хайп, і навіть організатори, коли звертаються до мене, зараз кажуть “у вас, звісно, гонорар зараз підріс, а на скільки? Не дуже сильно?” – розповідає Цукренко.

“Хамерман знищує віруси” – український гурт, заснований у 1996 році. Відомі своїм екстравагантним підходом до організації виступів на сцені.

 

Анна Мох LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають