LVIV.COM

Хлопець з ДЦП проїхав велосипедом 12 країн Європи, щоб дістатись океану

Хлопець з ДЦП проїхав велосипедом 12 країн Європи, щоб дістатись океану

Іван Маслюк разом з двома друзями, Олександром Луциком та Олегом Савчуком, проїхавши 5000 км Європою, повернулися до Львова.


Кожного дня протягом ста днів Іван на спеціальному триколісному велосипеді, крутячи педалі руками, проїжджав до 100 км. Подорож починалась у Львові ще на початку серпня, а закінчилась біля Атлантичного океану неподалік Лісабона. Таким чином хлопець здійснив свою мрію – побачив крайню точну Європи, пише Leopolis.news.

Починалося все з того, що Олег познайомився з Іваном на дискотеці. Там той розповів, що мріє проїхати усю Європу на коні. Хлопці вирішили замінити коня на велосипед і податися у мандрівку.

“До того як почати подорож, ми багато тренувались. Спочатку проходили фізичні випробування, далі відточували координацію. Іван ніколи раніше не сидів на велосипеді, тому останній місяць підготовки, коли ми отримали його, був найважчим”, – розповідає Олег.

Коли до них приєднався Олександр, народилась їхня команда “On 3 Wheels”. Відтак хлопці побували у 12-х кранах Європи: Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Італії, Монако, Франції, Іспанії та Португалії.

“Ми дуже вдячні усім за підтримку, усім хто долучився до здійснення цієї мрії. Особливо дякую українській громаді в Європі. Співвітчизники часто давали нам прихисток у кожній з країн», – каже Іван.

Мандрівники розповідають, що під час подорожі до них ставились із розумінням. Якось в Іспанії поліція їх ледве не оштрафувала за розкладені намети. Проте, коли вони розповіли про свою подорож, поліцейські вирішили зробити тільки зауваження.

Зараз Іван хоче звернутись у олімпійський комітет, щоб представляти Україну на Паралімпіаді.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають