LVIV.COM

Кожен львів’янин може заробити на туристах – що для цього зробити

Кожен львів'янин може заробити на туристах - що для цього зробити

У Львові стартував проект “Гостинні львів’яни”. Незабаром власники квартир зможуть заробляти, приймаючи туристів. 


Мета проекту – сприяти покращенню дружніх стосунків між людьми з різних куточків України та світу.

Як це працює?

“Це щось схоже на Couchsurfing, але львів’яни отримуватимуть за прийом туристів кошти. Господарі помешкань зможуть також на платній основі запропонувати туристам сніданки, обіди та вечері. Яка саме буде сума – поки що невідомо. Це залежить від того, скільки буде охочих запропонувати свої послуги.Наприклад, на Франківщині та Закарпатті господарі в середньому беруть з туристів 150 – 200 гривень”, – повідомив Tvoemisto.tv координатор проекту “Гостинні львів’яни” Юрій Михаць.

Посередником між туристами та власниками квартир будуть туристичні оператори, які мають напрацьовану туристичну базу. Туристи зможуть отримувати інформацію про житло на сайті lviv-tourist.info.

Куди звертатись, щоб взяти участь?

“Усі зацікавлені містяни в такому проекті можуть звертатися до нас. Після цього спеціальна комісія з представників туристичного та готельно-ресторанного бізнесу буде перевіряти, чи відповідає житло вимогам, щоб приймати туристів: охайність, чистота, чиста постіль, набір рушників, ізольовані кімнати від господаря”, – каже Юрій Михаць.

З господарями, чиї житла відповідатимуть вимогам, працюватимуть тренери. Досвідом поділяться й учасники проекту з Франківщину та Закарпаття.

Контакти: 

Запустити програму планують до Великодня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають