Федерація кіберспорту України отримала статус Всеукраїнської

На сьогодні представництва відкрили в 21 області, йдеться на офіційному сайті Ukrainian eSport Federation. Федерація готується до першого офіційного чемпіонату України.


Ukrainian eSport Federation — всеукраїнська громадська організація, створена для популяризації і розвитку комп’ютерного спорту в Україні. Її заснували у квітні цього року, відтоді вона провела понад 15 турнірів в Харкові, Рівному, Житомирі, Львові, Чернігові, Дніпрі, Миколаєві та Києві.

Загальна сума призових коштів, які були розіграні на цих змаганнях, склала понад 250 000 грн.

Мета федерації:

  • створити повноцінну інфраструктуру масового кіберспорту по всій території України;
  • створити регіональні та всеукраїнські ліги (студентські, аматорські та  напівпрофесійні) на постійній основі;
  • створити кіберспортивні школи для майбутніх професійних гравців, тренерів, коментаторів, аналітиків та стримерів;
  • пропагандувати здоровий спосіб життя і правильний підхід до тренувального процесу в рамках заняття комп’ютерним спортом серед молоді.

За цей час ідеї UESF підтримали Єгор «markeloff» Маркелов, Арсеній «сeh9» Триноженко, Олексій «xaoc» Кучеров, Кирило «ANGE1» Карасьов, Владислав «bondik» Нечипорчук, Андрій «B1ad3» Городенська, Іоанн «Edward» Сухарєв, Андрій «ALWAYSWANNAFLY» Бондаренко та Олександр «XBOCT» Дашкевич та інші відомі українські кіберспортсмени.

Зараз федерація розробляє графік турнірів по всій Україні на другу половину 2018 року, а також готується до першого офіційного чемпіонату України з кіберспорту.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?