LVIV.COM

Експрес-маршрутки з АС “Західна” змінюють маршрут по місту

Експрес-маршрутки з АС Західна змінюють маршрут по місту

З 15 вересня експрес-маршрутки, які запустили для вирішення проблеми добирання мешканців області до Львова, змінять маршрут. Вони курсуватимуть з АС “Західна” до пл. Різні.


Автобуси їздитимуть з інтервалом у 15 хв. із 7:20 год. до 10:15 год. та з 16:00 год. до 19:30 год.

“Порядок курсування транспорту приміських маршрутів визначений законодавством, де чітко вказано, що вони мають курсувати до першої автостанції. Львівська міська рада постійно співпрацює з ЛОДА щодо спільного і комплексного вирішення проблеми доїзду мешканців Львівської області до міста Львова. З урахуванням цього було запущено експрес-маршрути від АС “Західна” до приміського вокзалу. Від завтра, 15 вересня, 6 транспортних засобів будуть продовжені до площі Різні. Позиція міської ради залишається такою ж, ми планово працюємо, відслідковуємо пасажиропотоки, шукаємо можливості додавання нового транспорту. Залишається лише проблема з водіями, але крок за кроком ми врегульовуємо ці питання, відслідковуючи ті тенденції, що є на ринку перевезення пасажирів”, – пояснив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Також, у зв’язку з прогнозованим зростанням пасажиропотоку у Львові збільшують кількість автобусів на міських маршрутах. Таке рішення прийняли на плановій нараді управління транспорту ЛМР з перевізниками.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають