LVIV.COM

Двічі на зупинці не зійдеш: Ліля Ваврін звучатиме в трамваях

Двічі на зупинці не зійдеш: Ліля Ваврін звучатиме в трамваях

Львівська співачка Ліля Ваврін озвучить трамваї та тролейбуси міста. Це має забезпечити пасажирів електротранспорту щоранковим хорошим настроєм, усмішкою та комфортом.


Що то буде?

“Це спільний проект комунального підприємства “Львівелектротранс” та радіостанції “Дуже Радіо”, на меті якого зробити проїзд у громадському електротранспорті більш комфортним та зручним. Ми хочемо, щоб люди, які їдуть зранку на роботу, мали гарний настрій та частіше усміхалися, а також не забували бути взаємоввічливими. Для нас важливо, щоб гасла та повідомлення з якими ми звертаємося до людей, не були сухими і несли у собі не лише змістовне, а й емоційне наповнення”, – пояснив начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП “Львівелектротранс”.

Хто така Ліля Ваврін?

Вікіпедія каже, що Ліля Ваврін українська естрадна співачка, поетеса, композиторка, радіо- та телеведуча.

Перспективою звучати в трамваях і тролейбусах Ліля захоплена: “Мені важко уявити львівські вулиці без трамваїв. Пропозиція озвучити аудіосупровід у львівських трамваях та тролейбусах надійшла несподівано, та я без вагань погодилась, оскільки ідея видалася мені цікавою. Іноді серйозна інформація, подана з гумором, сприймається набагато краще, тому якщо завдяки мені хоча б одна людина усміхнеться і буде мати гарний настрій, я буду щаслива”.

А що з цього приводу думаєш ти?

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають