LVIV.COM

Два українські стартапи зібрали необхідні суми 💸 на Kickstarter всього за добу

Два українські стартапи зібрали необхідні суми 💸 на Kickstarter всього за добу

Куртка-трансформер київського бренду Riot Division та ще один український стартап – рюкзак HURU всього за добу зібрали необхідні суми для серійного виробництва.


Куртка-трансформер від Riot Division

Всього за добу стартап зібрав більше $26 тисяч.

Модель спроектована за принципом “3 в 1”: вона адаптується під будь-які погодні умови. А ще легко складається і перетворюється на сумку, яку зручно носити через плече.

Щоб отримати довгу куртку, сумку потрібно струсити. А щоб з довгої куртки отримати коротку – активувати “парашутну систему”, потягнувши за мотузки, заховані в кишені. Так само просто можна вкоротити рукави.

Куртка зшита з водонепроникного “дихаючого” матеріалу, в ній є безліч кишень для грошей, кредитних карт, телефону та іншого.

Коштує куртка-трансформер $200.

Рюкзак HURU

Рюкзак HURU зібрав необхідні $15 тисяч на Kickstarter всього за 12 годин після запуску кампанії, і сума продовжує рости.

HURU може трансформуватися з компактного 24-літрового у 40-літровий рюкзак. А поясний ремінь можна відчепити і носити як сумку.

Рюкзак пошитий вручну з водонепроникних матеріалів, має відділення з термоізоляцією. Також він має капюшон, який можна одягнути в дощову погоду.

Перші поставки планують почати вже в листопаді. Зараз на Kickstarter рюкзак можна замовити за $249, пізніше він коштуватиме $350.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають