LVIV.COM

Довідку про несудимість у Львові можна отримати в сервісних центрах МВС

Довідку про несудимість у Львові можна отримати в сервісних центрах МВС

З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС видаватимуть Довідки про відсутність судимості. Незабаром обіцяють запровадити послугу онлайн, повідомляють на сайті Головного сервісного центру МВС.


Замовити Довідку можна з вівторка по суботу з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

“Пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам. Можливість отримати довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС – це розширення географії послуг. Завдяки впровадженню електронних черг та роботі наших адміністраторів, подання запиту швидке й зручне. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром довідку можна було замовити й отримати в один клік, не виходячи з дому”, – зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Для отримання Довідки про несудимість:

  • потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua);
  • заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

Запит на отримання довідки потрібно заповнити безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС (зразок запиту).

Довідку видають безкоштовно протягом 30 днів з моменту запиту.

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефоном: (044) 290-19-88.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають