LVIV.COM

До Перемишля поїхав перший Інтерсіті+

До Перемишля поїхав перший Інтерсіті+

Перший Інтресіті+ Київ-Перемишль повіз близько 80-и пасажирів. Загалом потяг вміщає 565 людей.


Перевірятимуть документи безпосередньо у вагонах, тому потяг не затримуватиметься в черзі на кордоні, пише Zaxid.net.

До Перемишля поїхав перший Інтерсіті+

До Перемишля поїхав перший Інтерсіті+

До Перемишля поїхав перший Інтерсіті+

фото Dyvys.info

“Є спеціально створений загін Держприкордонслужби, який працюватиме на цьому маршруті. Ми розраховуємо, що тут працюватиме до 20 прикордонників, залежно від кількості проданих квитків. У потязі їхатимуть наші митники і прикордонники, вони ж оформлятимуть документи. А вже на території Польщі ці функції виконуватимуть польські колеги”, – стверджує т.в.о. штабу західного регіонального управління Держприкордонслужби України Руслан Краснопортко.

Завжди хотів поїздити у кабіні машиніста. 😍

Світлину опубліковано користувачем Volodymyr Vrublevskyy (@vovando)

Новий рейс відбуватиметься кожного дня. Для цього курсуватимуть вагони Hyundai Rotem. З Києва у Перемишль він має приїжджати за 7 год 40 хв, а назад на 33 хвилини швидше.

Зі Львова ж до Перемишля можна добратись лише за 2 год 8 хв.

Приблизна вартість квитка І-го класу зі Львова складає 235 грн, ІІ-го – 172 грн. З Києва у Перемилшь: за І-й клас – 574 грн, ІІ-й – 406 грн. Вартість може змінюватись у залежності до курсу євро.

Квитки можна придбати лише у залізничних касах. Наразі онлайн-покупки для цього рейсу недоступні. За словами Войцеха Балчуна, голови правління Укрзалізниці, придбання квитків через інтернет можливе лише на рейси так званого “внутрішньо державного сполучення”:

“Для онлайн оформлення проїзних документів за межами СНД, треба врегулювати технічні та технологічні аспекти взаємодії автоматизованих пасажирських систем держав, між якими здійснюється курсування потягів. Тому, це проблема не окремого рейсу, а всього міжнародного сполучення за межами СНД. Втім, повторюю, численні звернення пасажирів на цю тему, змушують нас шукати варіанти її вирішення”, – написав Войцех Балчун. Він також додав, що Укрзалізниця працює над вирішенням цієї проблеми з польською стороною.

Читайте також:


Austrian Airlines у квітні 2017 запустить нічні рейси Відень-Львів-Відень

На Львівщині створять сім сучасних відділів поліції за кошти ЄС

Зі Львова їздитиме святковий ретро-потяг

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають