До Львова їде творець Grand Theft Auto та Max Payne

29 червня до Львова завітає Навід Хонсарі, відомий за серією відеоігор Grand Theft Auto та Max Payne, пише IT Cluster. У тебе є унікальний шанс попрацювати та повчитись у Навіда.


Навід Хонсарі – канадійський розробник ігор. Після створення в Нью-Йорку студії iNK Stories, Навід створив пригодницьку інтерактивну відеогру 1979 Revolution, яка заснована на реальних подіях революції в Ірані 1979 року.

1979 Revolution перемогла в the Indiecade Grand Jury Award (міжнародний фестиваль незалежних відеоігор), Serious Play Best Game Award та  ’16 BIT Awards (найкраща комп’ютерна гра).

Ще один проект Навіда – Hero – це захоплююча, великомасштабна VR vérité інсталяція, яка досліджує людство в  сучасній епосі цивільної війни.

2018 Hero була номінована на “Санденс” (Sundance – національний американський кінофестиваль незалежного кіно) та  кінофестиваль “Трайбека” (Tribeca Film Festival, TFF – щорічний кінофестиваль, який відбувається в Америці).

Спробуй свої сили

Посольство Канади в Україні хоче розширити відносити між нашими країнами, поєднавши спільну роботи українських дизайнерів та розробників з канадськими спеціалістами, щоб подивитись, що вони можуть створити разом.

Протягом цього року студенти України та Канади мають можливість працювати з Навідом над створенням гри про Революцію Гідності з вбудованими цінностями Франкофонії (свобода самовираження, рівність та різноманітність) за підтримки спеціалістів з обох країн.

Відеогра покаже європейцям, що насправді відбувається в Криму та на Донбасі.

В реліз вийде 20 березня 2019 року з нагоди 5-тої річниці Революції Гідності та Міжнародного Дня Франкофонії.

Протягом проекту ти:

  • познайомишся з ТОП-менеджерами провідних ІТ-компаній України та Канади;
  • матимеш шанс дізнатись про студентські обміни з канадськими університетами;
  • розроблятимеш гру, використовуючи провідні технології з найкращими експертами.

Реєстрація – https://itcluster.typeform.com/to/PqK0P 

 

➤ Як провести ідеальний день Валентина – пояснює Альпака