LVIV.COM

До Львова їде творець Grand Theft Auto та Max Payne

До Львова їде творець Grand Theft Auto та Max Payne

29 червня до Львова завітає Навід Хонсарі, відомий за серією відеоігор Grand Theft Auto та Max Payne, пише IT Cluster. У тебе є унікальний шанс попрацювати та повчитись у Навіда.


Навід Хонсарі – канадійський розробник ігор. Після створення в Нью-Йорку студії iNK Stories, Навід створив пригодницьку інтерактивну відеогру 1979 Revolution, яка заснована на реальних подіях революції в Ірані 1979 року.

1979 Revolution перемогла в the Indiecade Grand Jury Award (міжнародний фестиваль незалежних відеоігор), Serious Play Best Game Award та  ’16 BIT Awards (найкраща комп’ютерна гра).

До Львова їде творець Grand Theft Auto та Max Payne

Ще один проект Навіда – Hero – це захоплююча, великомасштабна VR vérité інсталяція, яка досліджує людство в  сучасній епосі цивільної війни.

2018 Hero була номінована на “Санденс” (Sundance – національний американський кінофестиваль незалежного кіно) та  кінофестиваль “Трайбека” (Tribeca Film Festival, TFF – щорічний кінофестиваль, який відбувається в Америці).

Спробуй свої сили

Посольство Канади в Україні хоче розширити відносити між нашими країнами, поєднавши спільну роботи українських дизайнерів та розробників з канадськими спеціалістами, щоб подивитись, що вони можуть створити разом.

Протягом цього року студенти України та Канади мають можливість працювати з Навідом над створенням гри про Революцію Гідності з вбудованими цінностями Франкофонії (свобода самовираження, рівність та різноманітність) за підтримки спеціалістів з обох країн.

Відеогра покаже європейцям, що насправді відбувається в Криму та на Донбасі.

В реліз вийде 20 березня 2019 року з нагоди 5-тої річниці Революції Гідності та Міжнародного Дня Франкофонії.

Протягом проекту ти:

  • познайомишся з ТОП-менеджерами провідних ІТ-компаній України та Канади;
  • матимеш шанс дізнатись про студентські обміни з канадськими університетами;
  • розроблятимеш гру, використовуючи провідні технології з найкращими експертами.

Реєстрація – https://itcluster.typeform.com/to/PqK0P 

 

Юлія Прокопчук LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають