LVIV.COM

Де знайти хату на Новий рік. Гайд для початківців 🎉

Де знайти хату на Новий рік. Гайд для початківців 🎉
Марта Кобринович

Бро, я вірю в те, що ти вже дорослий і знаєш, що навіть хорошим хлопчикам і дівчаткам Миколай не приносить під подушку вільну квартиру для святкування Нового року з друзями. До дня Х ще понад місяць, але якщо ти не хочеш зустріти його під ялинкою в центрі з шампусіком і замерзлими мандаринками, хату треба знайти вже. Так-так, от прочитай це і гоу шукати.


Нетворкінг – наше все

Найпростіший спосіб знайти місце для дружнього поїдання олів’є – це спробувати розпитати знайомих, друзів чи родичів, чи бува ні в кого не завалялась десь вільна квартира. Ну всяке буває в житті. Це, напевно, найбільш демократичний варіант, адже, якщо твій друг не мудак, він дозволить потусити на його хаті за просто так чи кіло мандаринок.

Газета

Де знайти хату на Новий рік. Гайд для початківців 🎉

Як я вже казала, я вірю в тебе, ти дорослий, а тому твій священний обов’язок пам’ятати, що існували (о боги, ще й досі існують) суперінформативні газети з оголошеннями, наприклад, «Ваш магазин». Тільки олд скул, тільки хард рок.

Тут є окрема рубрика із подобовою орендою. Таких оголошень небагато, але спробувати варто. Потенційна небезпека полягає не лише у ймовірно неадекватних власниках, але й у невідповідності реальності твоїм очікуванням, тому краще заздалегідь перевірити квартиру. Ціни стартують від 300 грн.

Стовп

Де знайти хату на Новий рік. Гайд для початківців 🎉

Так, саме стовп (чи дошка) з оголошеннями. Тут також можна знайти, де відсвяткувати. Як правило такі оголошення розклеюють у тому ж районі де й знаходиться локація. Недолік той самий, що й у попередньому варіанті – відсутність візуалізації.

Інтернет (нарешті)

Якщо класичні варіанти тобі не до вподоби, то скористуйся досягненнями цивілізації. Інтернетом (дякую, Кеп). Мабуть, найбільш швидкий та простий варіант пошуку хати на НР, проте ти не завжди можеш бути впевнений у чесності орендатора чи відповідності фото справжньому стану квартири (очікування/реальність). Ціни, так само як і в попередньому варіанті, стартують зазвичай від 300 грн і закінчуються щедрістю твоєї душі. Ну або когось з компанії.

Є багато сайтів, де можна знати квартиру для подобової оренди. Ось основні з них.

OLX – класика пошуку будь-чого. Тут можна знайти окрему рубрику для подобової оренди. Почали з’являтися уже й спецпропозиції до Нового року.

ЛУН – на сайті можна обрати бажаний район, дату, а також вказати інші необхідні штукенції як-от джакузі чи кондиціонер.

DOBOVO – дуже схожий на попередній варіант, але це підійде навіть тим, хто не знає, де Проспект Свободи, але знає де Опера. Задати пошук можна за визначними місцями як Парк культури чи Політех. На жаль, нема ні коня, ні Ашана, ні Зайчика. Одним словом, не львів’яни розробляли, але все одно нічо так.

Doba – так само можна задати багацько параметрів, але тут можна знайти квартиру з факсом та DVD-програвачем. А раптом знадобиться! (тільки не відсилай факси колишнім)

А ще тут можна відчути себе олігархом на одну ніч, обравши ВІП-квартири. Ціни – від 450 до 2000 грн за добу.

Miete – сайт зручний тим, що дозволяє вибрати ціновий діапазон, дату, район і додаткові зручності на випадок, коли несподівано знадобиться тостер. Всяке буває, це ж НР!

Oneday.ua – назва говорить за себе. Тут так само як і в попередньому варіанті можна задати район, ціну, дату і різні причандалля типу кава-машини.

Roomer – Система схожа на ЛУН, але тут навіть можна задати в параметри пошуку те, що ти хочеш показати свому пухнастому Бро як треба патімейкерити.

Центр

Якщо тобі нічого з попередніх варіантів не підійшло (а я так старалась), то welcome to ялинка в центрі. Щороку тут збираються ті щасливчики, які так само завтикали, ну або їм принципово пити шампанське з пластикових стаканчиків і чистити мандаринки в рукавицях.

Висновок

Варіантів, де відсвяткувати Новий рік багато, головне пам’ятати, що треба party hard де б ти опинився/лась цієї ночі.

Марта Кобринович LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають