LVIV.COM

Де влаштувати пікнік у Львові

Де влаштувати пікнік у Львові
Наталя Мойсеєнко

Сезон пікніків і не-сидіння-вдома оголошено відкритим! Тому не гай часу: збирай речі, роби канапки, каву в термосі, не забудь плед і все — йдемо відпочивати під відкритим небом.


Збір у парку

В будь-якій незрозумілій ситуації йди в парк. Там завжди знайдеться затишне місце для валяння на пледах і кавовипивання у колі друзів. У Львові їх достатньо в кожному районі, тому обирай той, що ближче до душі:
Парк “Високий замок”
Стрийський парк
Парк ім. Богдана Хмельницького
Парк ім. І. Франка
Шевченківський гай
Парк “Погулянка”
Парк “Знесіння”
Горіховий Гай
Скнилівський парк

Пікнік з вогнем

Якщо ж слово “пікнік” у тебе асоціюється тільки з шашликами і печеною бульбою, тоді вибір локації значно звужується.

Якщо хочеш відпочити легально і без проблем, влада міста навіть оприлюднила місця для пікніків, де офіційно можна розводити багаття. Це 42 об’єкти в парку “Знесіння”. З них шість колиб, а все решта — спеціально облаштовані для вогнища ділянки, де можна безпечно посмажити м’ясо, чи щось інше.

Карту легальних об’єктів для розпалювання вогнищ можна переглянути на Геопорталі міста Львова.

Брюховичі та околиці

При наявності автомобіля можна податись далі — на околиці Львова. Багато цікавих місць можна знайти в смт. Брюховичі, або у Винниках. Скажімо, недалеко від Винник є затишна локація з чудовими краєвидами під романтичною назвою Чортові скелі.

Для тих, хто хоче податись ще далі, створили карту легальних пікніків, де все облаштоване для відпочинку. На карті можна знайти 122 локації для пікніку поряд з містом.

Озерний відпочинок

В спеку також дуже тягне до води. Тому можна піддатись пориву і влаштувати собі пікнік на озері. У Львові є п’ять місць, де можна відпочити, насолоджуючись водними краєвидами. Або навіть і скупатись. Всі ці місця платні, проте й умови там хороші.

Ось тут можна переглянути місця для відпочинку на озері.

Урбан пікнік

Хто ж сказав, що пікнік — це лиш травичка і кульбабки навколо? Можна спокійно собі влаштувати щось на кшталт пікніка і в міських джунглях прямо в центрі міста. Якщо любиш метушню навколо і галас туристів, бери каву, щось на перекус та сміливо розташовуйся десь на лавці. Плюс у тому, що такий недо-пікнік завжди можна влаштувати спонтанно, купивши каву по дорозі.

Пікнік на балконі

Плюс в пікніку на балконі, що його можна влаштувати, не виходячи з дому. Достатньо лиш мати балкон. А далі все залежить від твоєї фантазії. Чи ти зустрічатимеш сонце з філіжанкою улюбленого напою, чи мріятимеш під зірковим небом в обіймах другої половинки — вибір за тобою. Чим не пікнік під відкритим небом?

Дача стайл

Напевно, у кожного знайдеться товариш, товариш товариша, чи товариш, яких знає товариша, який має дачу. Тому можна просто підібрати правильні слова і напроситись на копання картоплі. Яка плавно перейде, не розпочавшись, у відпочинок на природі.

Наталя Мойсеєнко LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають