LVIV.COM

Де у Львові вигуляти собаку – подивись на карті майданчиків

Де у Львові вигуляти собаку - подивись на карті майданчиків

Зараз ініціатива Dog-friendly city готує проект із пропозицією облаштування майданчиків за міжнародним досвідом, а поки склали карту, де в місті можна вигуляти собаку, повідомляє tvoemisto.tv.


За словами координаторки Dog-Friendly, у Львові найкраще облаштовані майданчики для вигулу собак в парку Франка та на вул. Стрийській, 75.

Переважна більшість майданчиків для вигулу собак є непридатними за площею, не мають огорожі, розташовані у незручних місцях.

“Люди виходять на прогулянки із собаками разом із дітьми. Перспектива гуляти із дітьми та собаками на руслі Полтви не є привабливою для львів’ян. При цьому усі ці зони ніяк не позначені, про них взагалі мало хто знає. Здебільшого люди, що не мають собак, зносять туди сміття, облаштовують несанкціоновані городи. Також ті ділянки крихітні – не може бути площа для вигулу собаки займати місце 10 на 10 метрів”, – говорить координатрка громадської ініціативи.

Зараз активісти планують оглянути всі міські майданчики, зробити фотозвіт та лобіювати затвердження нового переліку майданчиків для вигулу собак.

Окрім того, активісти збираються знайти площі для майданчиків у щільній забудові. Малий майданчик для вигулу на вул. Стрийській, 75 є прикладом такої зони для вигулу собак. Аналізуючи реалізовані проекти та реакцію мешканців без собак та з собаками, активісти збираються подавати плани та рекомендації на рішення міськради.

Де можна вигулювати собак:

Де є станції прибирання за собаками:

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають