Де у Львові відсвяткувати розрив з пацаном – Instagram історія 💔

Одна твоя подруга бачила його з Єгермейстером на Лисій горі. Інша – з вином на мосту в парку Погулянка. Ну що ж, він навчився красиво сумуватиАле ти не повинна сидіти склавши руки! Ось тобі список ідей та місць, де ти можеш не менш ефектно відсвяткувати розрив з ним і перетворити все це на інстаграм історію, яка змусить його страждати! 


1. Нажертись солодкого і мучного

Сьогодні ти кажеш своїй дієті па-па. Прийнамні на день. Не бійся, не поправишся, а от на душі точно стане легше.

Піца в Челентано

Нарешті ти можеш собі дозволити те, про що так давно міряла. Ти купиш собі ЦІЛУ ПІЦУ і ні з ким не поділишся. І байдуже, що ти її недоїси – забереш із собою. Так як він забрав з собою твоє недолюблене серце.

І коли піцайоло крутитиме тісто, згадаєш як він обводив тебе навколо пальця. А салат з лососем нагадає, як називав тебе рибкою і згодом ти зрозуміла що справді на гачку…

Чіз в Маку

Байдуже, що мак тобі одразу нагадає той ріжок, які він тобі купив на останні філки, а потім всім розповідав, що ти наставила йому роги. Всі й так знають, хто з вас двох ходив наліво. Ці його постійні “походи” з друзями в гори… От тільки маршрути завжди були занадто простими. І після кожного такого походу у нього з’являлися дивні синці на шиї…

Їж, бо вдома на тебе чекає хіба що холодна гречка, яку він привіз тобі з Шувару.

Спечи собі тортик

Солоденьке на десерт. Як його обіцянки. Але не забудь сфоткати тортик подарованим айфоном. Нехай зажовує свої сльози сухою мівіною.

2. Алкоголь

Вино у Бар “Вежа”

На останньому поверсі вежі легко уявити себе принцесою Рапунцель. Згадаєш його нічний альпінізм на 5 поверх гуртожитку з пляшкою червоного напівсолодкого. Ти завжди залишала вікно відкритим і теплий вітер приносив запах його дешевого парфуму і сигарет… Як виявилось згодом, цей самий запах він частенько залишав поверхом нижче.

Згадаєш той момент, коли його куртка зникала у сусідському вікні і пляшка, висковзнувши з кишені, летіла вниз на мокрий від дощу асфальт. Але ти тоді нічого йому не сказала й пообіцяла собі вірити що це не його куртка…

Наливка в П’яній вишні

Солодка і підступна. Як і його слова. Пий обережно і пам’ятай, що навіть у найм’якішій вишенці є кісточка об яку можна зламати зуб. Так як він зламав зуби об тебе.

Коктейль в глорія джинс

Згадаєш, як він замовив тобі “секс на пляжі” і обіцяв наступного року звозити на море. Як ти тоді червоніла перед офіціантом…

3. Розвіятись

Будь певна, він гортає твій інстаграм і його скупі сльози падають зараз на екран телефону. Але він ще не знає що втратив. Після наступних твоїх постів він просто ридатиме.

Зміни зачіску

Настав час екпериментів. Подруга мами тьотя Галя давно казала шо може тебе помалювати і алкоголь додав сміливості! Згадаєш його міліровку…

Прогуляйся

Пам’ятаєш, як ти хотіла погодувати лебедів у Стрийському парку і він віддав тобі свою булочку? Таку ж черству, як його серце. І ось ти знову тут, годуєш лебедів залишками піци.


Купи нову шмотку

Коли ти востаннє була на Південному? Мабуть тоді, коли він купував собі костюм на весілля друга. А ти вже уявляла ваші фігурки на весільному торті… Купи собі щось якісне і довговічне. Не таке як його любов.

Підписуйся на наш інстаграм і підтримай сумну дівчину теплим коментарем!

Це далеко невичерпний список. Якщо знаєш де ще можна відсвяткувати розрив з тим казлом, пиши у коменти!

Як проводити вибухові публічні виступи – 7 порад від Романа Дереги