LVIV.COM

Де у Львові пацану красиво 😢 сумувати?

Де у Львові пацану красиво 😢 сумувати?

Кажуть, пацани не плачуть. Це правда. Але пацани іноді сумують. А справжні пацани сумують красиво. Твій бро зібрав кілька найатмосферніших місць у Львові, де можна пустити одиноку сльозу (ПАЦАНИ НЕ ПЛАЧУТЬ) за невірною дівахою, розбитим тазіком чи просто… сука осінь прийшла.


Мости

Сумувати можна на висоті з хорошим вінішком. Ось тобі кілька варіантів:

Кінцева трійки біля ЦУМУ

Кайфове місце. Внизу машини, за спиною пробігають трамвайчики. А ти сидиш такий, втягуючи осінь, випускаючи дим і згадуєш, як купував для неї за останні філки ріжок в маці. А потім дізнався, що в тебе вже є два ріжка…

Міст на Хуторівці

Ще атмосферніше, адже міст закинутий і, можна сказати, йде нізвідки внікуди. Як і твої стосунки сам знаєш з ким. Під тобою машини, зліва закинутий індастріал, справа – кущі. Ідеальне місце. Згадаєш, як попросила тебе купити гречки на Шуварі, а сама тим часом стрибала в гречку з твоїм кентом…

Міст в парку Погулянка

Де у Львові пацану красиво 😢 сумувати?

Свіже повітря і ніяких машин. Класна атмосфера, особливо, коли туман. Стоїш майже в небі а під тобою дерева і безкінечна алея. Як її безкінечні історії. Підкурюєш і з’єднуєшся з туманом сірою пуповиною. Перед очима її кімната в гуртожитку, нічний альпінізм на 5 поверх. Як вона тоді туманила тобі голову…

Озера

Кайфово сумувати біля води. Тут можна щось міцніше за вінішко, адже вода холодна, як серце твоєї колишньої. Пропоную, віскі.

Алтайські

Тихі алеї, багато качок, яких можна годувати хлібом. Якраз згадаєш, як вона годувала тебе казками про те, що ночує сьогодні в подруги. А ще там є причал, на якому можна круто залипнути, якщо там не зажиматиметься якась пара. Це могли б бути ви.

Левандівське

Левандівське озеро

Теж непогано, є качки і причал. Поруч парк. Можна навіть прийти з вудочкою. Сумна рибалка – це теж круто. Памятаєш, як називав її рибкою за холодні ноги?

А ще кажуть, що саме тут Гарік Кричевський в юності написав свої найбільші хіти, коли йому розбила серце місцева дівчина.

Львівські гори

Єгермейстер. Просто Єгермейстер.

Лиса гора

Все місто як на долоні і значно менше туристів ніж на Високому Замку. Трохи нижче можна розпалити вогонь. Дивлячись на багаття згадаєш, як загорілись її очі від подарованого тобою айфона…

Кажуть, що на Лисій горі відьми досі влаштовують шабаші. Згадуєш її подруг.

Сумувати на висоті завжди круто і атмосферно, а від холодного вітру душу зігріє вміст металевої фляги.

Баба Род

Теж не надто популярна львівська гора, тому люди тобі не заважатимуть. Сидиш собі, дивишся на місто і згадуєш її гори і впадини. Трохи сумно, але старий, життя триває і єгерь вже майже закінчився.

Цитадель

Можна поблукати біля Цитаделі. Атмосферне місце + теж трохи вище над рівнем моря. А коли тут падатимуть перші сніжинки, згадаєш, як вона тебе морозилась.

Плейлист

Атмосферу справжньої кайфової хандри створює не лише місце, але й музика. Ось тобі свіжий альбом The National. Удачі, бро!

Твій Бро LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають