LVIV.COM

Чому у Львові через дощ зупинялися усі трамваї (і що з цим робитимуть)

Чому у Львові через дощ зупинялися усі трамваї (і що з цим робитимуть)

6-го вересня, через дощ зупинилися всі трамваї Львова. За словами чиновників на усунення транспортного колапсу задіяли максимальну кількість маршруток Львова, пише Tvoemisto.tv.


Чому це трапилось?

За словами в.о. директора ЛКП “Львівелектротранс” у Львові є кілька локацій, де система дощової каналізації не встигає відводити воду. Через це вода піднялася на критичний рівень і могла потрапити на електричні частини керування.

“Трамвай живиться контактною мережею 600 вольт. Для безпеки пасажирів та уникнення нещасних випадків у Львівелектротрансі прийняли рішення вимкнути струм контактної мережі”, – пояснив чиновник.

Також він додав, що трамваї бояться води через негерметичність двигунів у старих машинах, тож туди може потрапляти вода.

Що з цим робитимуть?

“Львівелектротранс” уже розробив план дій, які повинні виконати до кінця вересня:

  • Провести капітальний ремонт колій на вулиці Франка (дати поки що не визначені);
  • Підняти трамвайні плити у місцях накопичення води і полагодити аварійні ділянки;
  • Збільшити герметичність двигунів у трамваях;
  • Вирішити проблему з водовідведенням.

За словами в.о. керівника управління транспорту, до усунення колапсу задіяли у максимальній кількості маршрутки і автобуси: “Усе, що є на ходу і де є водії, було задіяно. Автобуси є – водіїв нема”.

Управління також паралельно напрацьовує стратегію дій у подібних ситуаціях:

“Такого давно не було. Мене здивувало, що це сталося, – каже він. – Зараз ми працюємо, вивчаємо питання, чому так сталося: чи це залежить від води, чи це людський фактор. Треба обстежити трамвайні колії. Можливо, десь треба підняти колії, почистити каналізаційні люки, аби вода швидше стікала. Наша команда до кінця дня чи до завтра має напрацювати стратегію, як діяти надалі у таких випадках”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають