LVIV.COM

Чоловік хотів пограбувати машину “Нової пошти”, тому сховався в одній з посилок

Чоловік хотів пограбувати машину Нової пошти, тому сховався в одній з посилок

Мешканець Дніпра вирішив пограбувати вантажний автомобіль “Нової пошти”. Щоб потрапити всередину, зловмисник зробив дерев’яний ящик, в який заліз сам, і попросив друга відправити “посилку” в Харків, пише Ain.


22 березня Комінтернівський районний суд Харкова визнав винним у порушенні ч.2 ст.15, ч.3 ст.185 КК України (завершений замах на крадіжку).

За даними слідства, чоловік з зробив з підручних матеріалів дерев’яний ящик, який був йому за сховок. Тоді попросив товариша під надуманим приводом відправити вантаж “Новою пощтою” у Харків.

В одному з дніпровських відділень “посилку” завантажити з іншими в автівку. Під час поїздки чоловік виліз з ящика, канцелярським ножем зрізав скотч з інших посилок, і забрав собі кілька дорогих пристроїв.

Ось що хотів привласнити зловмисник:

  • ноутбук Toshiba Satellite Pro;
  • годинник Apple Watch Sport;
  • смартфон Xiomi Redmi 4А 2 на 16 ГБ.

Загалом набрав техніки на 13078 грн. Потім сів назад в ящик, де його і знайшли працівники харківського відділеня “Нової пошти”.

Оскільки чоловік у всьому зізнався сам, суд визнав каяття обвинуваченого як пом’якшувальну обставину. Йому присудили 3 роки позбавлення волі.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають