LVIV.COM

Через скандал у соцмережах скасували зміни восьми маршрутів Львова

Через скандал у соцмережах скасували зміни восьми маршрутів Львова

Виконавчий комітет Львівської міськради повернув старі маршрути автобусам №12, 14, 27, 30 та 35 та вдруге відкоригував маршрути №5а, 9 і 48.


Віктор Щир, начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР розповів, що через хвилю обурення у соцмережах маршрути 5А, 9 та 48 вирішили відкорегувати повторно, передає Zaxid.net: “Було обговорення і ми знайшли порозуміння зі всіма сторонами. Зокрема №5а ми знімаємо з проспекту Свободи і пускаємо його через Підвальну. Маршрут №48 пройшов обговорення, а на маршруті №9 змінюємо “Центральний автовокзал” на просто “Автовокзал”. І це зніме напругу. Усі інші маршрути повертаємо до попередніх схем”.

Зміни маршруту 5А Віктор Щир пояснив тим, що це дасть можливість вивести більше автобусів: “Це дасть змогу возити більше людей із Винник. Прийняли таке рішення, оскільки сьогодні найбільші транспортні проблеми є у Рясному і Винниках”.

Також Щир заявив, що від січня наступного року на маршрут 29 запустять нові великі автобуси, які вміщатимуть сто людей.

Усі зміни набудуть чинності після того, як перевізники оформлять відповідні паспорти та погодять їх у поліції. Скільки це займе часу Щир не знає, але каже, що перевізники мають ввести зміни до Нового року.

Читайте також:


У Львові змінили вісім автобусних маршрутів та відновили трамвай №3

Інтерсіті “Київ-Львів” їздитиме до польського Перемишля з 23 грудня

Де у Львові можна буде легально купити новорічну ялинку

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають