LVIV.COM

Більше 70% львів’ян користуються інтернетом

Більше 70% львів'ян користуються інтернетом

Понад 80% львів’ян користуються комп’ютерною технікою, що на 10% більше, ніж минулого року.


Соціологічна агенція Фама оприлюднила результати дослідження “Цифрове перетворення міста”.

За його даними, доступ до інтернету вдома мають 75,6% мешканців міста, на роботі – 59,4%. Також багато львів’ян використовують інтернет у точках вільного доступу. Наприклад, 37% містян підключаються до Wi-Fi у закладах, 32% – через інші вільні мережі. Також 12% користуються послугами інтернет-клубів, 10% заходять в інтернет, використовуючи коворкінги. Трохи більше ніж десята частина львів’ян підключаються до Wi-Fi у бібліотеках.

korustuvaci_internetu-lviv korystuvachi-internetu-lviv

Інфографіка взята зі сайту Соціологічної агенції Фама

Загалом доступ до інтернету мають 80% львів’ян, а 71% користується всесвітньою павутиною. До того ж, 60% жителів міста є щоденними юзерами.

Смартфони має половина населення Львова, а ще 15% мають планшети. Усі власники розумних телефонів використовують мобільний інтернет, тоді як у 2015 лише семеро з десяти користувались мобільними мережами.

Молоді серед користувачів смартфонів найбільше. Лише 5% людей старших шістдесяти мають у своєму розпорядженні такі ґаджети.

Проте, 81% львів’ян знають про різноманітні інтернет-послуги(наприклад, інтернет-банкінг, можливість оплати комунальних послуг чи купівлю товарів онлайн). А користуються такими послугами – 65,0%.

Стало значно більше тих, хто користується 3G – 40% населення. Минулого року таких було лише 23%.

Вибірка та методи дослідження

Було опитано 800 мешканців Львова, віком від 16 років методом «face-to-face» інтерв’ю. Часові межі реалізації збору даних – 4-11 листопада 2016 року. Похибка репрезентативності вибіркової сукупності не перевищує 3,5%.

Дослідження провели  у співпраці з КУ «Інститут міста» та на замовлення ІТ Управління Департаменту розвитку Львівської міськради.

Читайте також:


З’явився перший в Україні онлайн-посібник з медіаграмотності для молоді

Запустили сервіс, через який можна обрати школу для дітей

Зі Львова у Вільнюс: як злітати туди і назад за €26

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають