LVIV.COM

9 собак, яких вже сьогодні можна забрати з ЛКП “Лев”

9 собак, яких вже сьогодні можна забрати з ЛКП Лев

У ЛКП "Лев" зробили підбірку тваринок, яких вже сьогодні можна безкоштовно забрати додому. Якщо ти все життя мрієш про найкращого друга - не зволікай, дивись та обирай! :)


 

Буркуш

Буркуш

Кудлатий здоровань. Чудовий собака-спокій. Він – середнього віку. Слухняний, виважений, неагресивний. Добре гуляє на повідку, любить людське товариство. Якщо вусаті кудлаті собаки – ваша слабкість, то поспішіть здійснити мрію і забрати Буркуша додому!

Патрік

Молодий метис лайки. Має красивий окрас та дуже виразний погляд. Але лише зовні він схожий на лайку, адже характер у нього виважений, спокійний. Собака абсолютно соціальний. Чудовий друг та компаньйон.

Патрік
Кімі

Кімі

Маленьке щастячко! Собака розміром з вгодованого кота, дуже мила, гарненька та соціалізована. Буває трішки сором’язливою. А її проникливий погляд вас просто зачарує. Підійде на прилаштування у квартиру, адже зовсім невеличка, акуратна, спокійна.

Кучеряха

Молода кудлата красуня. Слухняна та соціалізована, зворушлива та віддана. Іноді трошки соромиться, але швидко звикає до людей та добре гуляє на повідку. Стане найвірнішим другом своїм новим господарям.

Кучеряха
Мася

Мася

Молода чорнява красуня. Неймовірно виважена та розумна. При цьому – енергійна, гавкуча. Добре гуляє на повідку та спокійно реагує на інших собак. Має красиве блискуче чорне хутро. Собака-друг та охоронець.

Лана

Суцільна енергія! Життєрадісна, активна, дуже любить людей. Потребує знайти людину або родину, яка полюбить її такою, як вона є: волелюбною та безмежно відданою. Ця красуня просто зачарує вас з першого погляду!

Лана
Вайт

Вайт

Молоденький красунчик-кудлатик. Йому лише рік. Він соціалізований, розумний, а його краса – захоплює. Особливо зворушать вас його вуха: одне вперто лежить, інше – вперто стоїть як у вівчарки. Вайт потребує люблячу родину, також підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, які люблять тварин.

Зіна

Молоденька собака-друг. Виважена та спокійна. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, що люблять тварин, оскільки не агресивна, а навпаки, дуже компанійська. Невибаглива до їжі.

Зіна
Іріс

Іріс

Сестра Зіни. Вона ще трішки налякана, і, на відміну від своєї сестри, потребує трошки часу на соціалізацію. Але вона з радістю контактує з людьми в присутності Зіни. Було би добре, щоб вони жили разом в одній родині.

Познайомитись з песиками можна з 8:00 до 20:0 в ЛКП "Лев":

Додаткова інформація за тел.: (068) 5354545.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають