LVIV.COM

8 березня: флешмоби та марші

8 березня: флешмоби та марші

Щоб пояснити справжнє значення Міжнародного дня жінок, в мережі запустили кілька флешмобів. Також у Львові пройде марш “Сестринство, підтримка, солідарність”. Читай, як і де долучитись. 


В мережі

ЮНЕСКО та Вікіпедія запустили кампанію #Wiki4Women.

Акція спрямована на ширше представлення жінок в інформаційному середовищі. Мета – щоб люди більше писали про досягнення та внесок жінок на сторінках онлайн-енциклопедії.

Адже з 25 тисяч статей, які публікують у Вікіпедії щодня, лише 17% – про жінок.

До акції закликають долучитися й українські творці Вікіпедії.

Інший флешмоб #buketchallenge в соцмережах запустила Наталія Боярчук. Вона пропонує всім охочим поділитись своїм баченням Міжнародного дня жінок, та розповісти, які сенси жінки вкладають в цей день. Потрібно розповісти в пості, чим для тебе є цей день, та позначити інших двох людей, яким ти передаєш “букет”.

На вулиці

У Львові відбудеться етвертий феміністичний марш “Сестринство, підтримка, солідарність”. Організатори хочуть звернути увагу на проблеми насильства над жінками, нерівну оплату праці та штучний розподіл на “жіночі” та “не жіночі” професії. Організовує марш Феміністична майстерня.

8 березня флешмоби та марші

“Ми прагнемо жити в суспільстві, де зможемо без страху перебувати на вулиці у будь-який час доби, не соромитися повідомляти друзям, родичам або відповідним установам про насилля, якого ми зазнали. Ми хочемо, щоб штучний розподіл на “жіночу” та “не жіночу” справу залишився у минулому — керівні позиції та високооплачувані галузі це справа навичок та знань, а не статі та гендеру. Ми нагадуємо, що рішення, як і з ким жити, народжувати, розлучатися — це наш особистий вибір. Ми хочемо попередити, що сексизм, який змушуватиме нас сумніватися в своїй цінності і людській гідності, обертатиметься нашою колективною злістю.” – пишуть організатори.

Марш почнеться 8 березня о 13.00 біля входу в Ратушу. Взяти участь в акції можуть всі бажаючі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають