LVIV.COM

7 найцікавіших українських фестивалів вересня

7 найцікавіших українських фестивалів вересня

Якщо літо – пора активних подорожей до морського узбережжя, курортних міст і країн, то восени нерідко хочеться отримати порцію натхнення, зосередившись на мистецтві, музиці, кіно, відвідавши виставки та майстер-класи. А комфортно добратися на круті події в інших містах можна за допомогою райдшерингу! BlaBlaCar розпитав своїх користувачів про плани на вересень і упорядкував підбірку найцікавіших подій. 


Гоголь Фест

7 – 17 вересня, Київ

Цього року Гоголь Фест святкує своє 10-річчя і готує особливу програму для відвідувачів. Організатори називають фестиваль 2017 “парадом планет, комет і чорних дір сучасного мистецтва”. Протягом 10 днів можна буде побачити кращі зразки сучасного українського та світового мистецтва, включаючи музику, танець, альтернативний театр, інсталяцію, графіку, дизайн, кіно та аудіовізуальні твори. Для проведення фестивалю обрано декілька локацій: ВДНГ, Довженко-Центр та новий Театр на Подолі.

Фестиваль електронної музики та технологій Futureland Festival

30 вересня, Львів

Фестиваль Futureland об’єднає понад 5 тисяч представників ІТ та шанувальників електронної музики. Оскільки він відбудеться у рамках Lviv IT Arena, у гостей буде можливість поспілкуватися з представниками відомих у світі ІТ-компаній таких як Twitter, Microsoft, Uber, Spotify тощо.
Хедлайнер фестивалю – відовий французський DJ дует Cassius.

Фестиваль Дерунів

9 вересня Коростень, Житомирська область

9 вересня у Коростені Житомирської області пройде IX Міжнародний фестиваль дерунів. Гості зможуть продегустувати деруни і місцеві напої від справжніх майстрів, відвідати майстер-клас про приготування дерунів від мера міста, взяти участь в різноманітних конкурсах і навіть записатись до школи “дерунярства”.

Октоберфест

16 – 17 вересня, Київ

Октоберфест – це міжнародний фестиваль пива, який народився в Німеччині і щорічно об’єднує близько 6 мільйонів чоловік у світі. Організатори пивного свята в Україні в цьому році збирають любителів пива у чотирнадцяте. Під час фестивалю відвідувачі зможуть спробувати понад 15 сортів пива і традиційні страви німецької кухні, послухати українську рок-музику і відпочити. Подія пройде в Sky Family Park.

Lviv Coffee Festival

21 – 24 вересня Львів

21-24 вересня у Львові пройде 11-й міський фестиваль кави, під час якого кожен поціновувач зможе спробувати краще, що є на ринку кави, дізнатися більше про цей напій від експертів і придбати кави на спеціалізованій ярмарці. Крім цього, на фестивалі оберуть найкращу кав’ярню і кращі еклери Львова. Подія пройде в самому центрі міста – на Музейній площі.

Одеський Джазовий фестиваль

22 – 24 вересня, Одеса

Міжнародний джазовий фестиваль Odessa JazzFest пройде в цьому році за підтримки посольств і культурних центрів країн Європи і збере артистів світового рівня. Авторські програми, майстер-класи від джазменів і колективів з 11 країн, приємна публіка і атмосфера Одеси – всім цим можна буде насолодитися у передостанні вихідні вересня. Традиційно виступи пройдуть в Міському саду і Одеської філармонії.

Мазепа-Фест

24 вересня, Полтава

Щорічно Полтава збирає поціновувачів української етно-музики, мистецтва і цікавих жанрів на фестивалі Мазепа-Фест. Відвідувачі зможуть придбати унікальні видання і твори мистецтва на ярмарку, насолодитися українською патріотичною музикою і приємно відпочити в компанії однодумців. Фестиваль пройде на Співочому полі імені Марусі Чурай.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають