LVIV.COM

7 найпопулярніших посад у відділі маркетингу в ІТ

7 найпопулярніших посад у відділі маркетингу в ІТ

Робота в ІТ – це не лише програмування. Якщо тобі цікавий маркетинг, я з Lviv Digital Marketing School зібрав список із семи найпопулярніших позицій, які ти можеш зайняти саме у цій сфері.


Marketing Manager – займається просуванням компанії, чи послуг. Основні обов’язки – популяризація обраної послуги, продукту чи самої компанії на ринку, створює стандарт спілкування з різними каналами поширення інформації, розробляє імідж компанії та роль на ринку серед конкурентів.

Copywriter – людина з творчою натурою, здатна складати оригінальні тексти, музичні заставки та крупніші твори різного стилю, змісту та метражу. Обов’язки копірайтера можна порівняти з обов’язками кореспондента: до них належать, зокрема, написання статей рекламного характеру. Розрізняють : SEO-копірайтинг– текст, написаний для пошукової оптимізації сайту. PR- або рекламний копірайтинг. Його основне призначення: реклама товару або послуги. Інформаційне наповнення сайтів (контент). Якісний контент забезпечує web-ресурсу вигідні позиції в пошуковій видачі, впливає на позитивне ставлення користувачів до сайту.

Email-маркетолог – фахівець, який займається створенням і розповсюдженням електронних розсилок. Основна мета діяльності цього фахівця – збільшення клієнтської бази та інформування клієнтів та партнерів про нові продукти та послуги. Також еmail-маркетолог розробляє стратегію email-маркетингу, створює і налаштовує тригерні листи, формує редакційну політику і верстає тематичні листи, працює з базою передплатників, аналізує і оптимізує ключові метрики розсилок.

SEO-спеціаліст (англ. Search Engine Optimization Specialist) — фахівець, що виконує внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту з метою підвищення позиції сайту в списку сторінок, знайдених пошуковими системами за конкретними запитами.

Менеджер по контекстній рекламі (або PPC-менеджер) – це фахівець, який відповідає за реалізацію контекстних рекламних оголошень в пошукових системах і на сайтах-партнерах (банерна реклама в Медійній мережі). Спеціаліст аналізує тематику, конкурентів, цільову аудиторію, підбирає ключові слова для кампаній, постійно працює з рекламними бюджетами.

SMM менеджер – це фахівець рекламного агентства, співробітник відділу маркетингу або фрілансер, який займається просуванням бренду з використанням соціальних мереж.

Аналі́тик — фахівець, який займається аналізом даних в конкретній галузі або дослідженнями та узагальненями в певній сфері діяльності. Він мусить досконало володіти специфічними методами аналізу, притаманними даній галузі.

Основ усіх цих професій ти можеш навчитись у Lviv Digital Marketing School. А головне тебе цього будуть вчити дуже круті викладачі. Раджу тобі продивитись деталі за цим посиланням.

Вирішив/ла забронювати собі місце ,в Твого МедіаБро є для тебе промокод на знижку LvcDMS -15%. Забронювати місце , можна за посиланням.

Ми віримо в тебе! Не зупиняйся! Вчись!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають