LVIV.COM

7 найочікуваніших подій осені у Львові

7 найочікуваніших подій осені у Львові

Цього року осінь насичена цікавими подіями. Сплануй, аби нічого не пропустити!


Форум видавців

13-17 вересня

форум видавців 2017

З 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста, відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові». За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів. Фокусна тема 24-го форуму – «Точка творення».

Фестиваль крафтового пива

29 вересня – 1 жовтня

Фестиваль крафтового пива

У Львові вже вдруге відбудеться фестиваль крафтового пива. Цього разу “Craft Beer & Vinyl Music Festival” матиме присмак свіжого хмелю. Детальна програма фесту буде відома уже згодом.

IT.Arena

29 вересня – 1 жовтня

IT.Arena

Lviv IT Arena – найграндіозніша ІТ-подія Україна, яка об’єднує, програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів.

GDG DevFest Ukraine 2017

13 жовтня – 14 жовтня

7 найочікуваніших подій осені у Львові

Одна з найбільших подій зі сфери технологій в Центральній та Східній Європі. Понад 900 учасників приїдуть, щоб дізнатись про новинки Android, Web та Cloud та відчути атмосферу “українського Google I/O”.

Під час конференції вас чекають: 2 дні знань, мотивації та нові люди 900+ учасників 50 сесій від спікерів з Google, Twitter, Atlasian та Twilio 4 паралельних потоки з зоною воркшопів Все це відбудеться у виставковому центрі “Південний ЕXPО”. На учасників також чекає яскрава афтепаті. Організовує захід Google Developers Group Lviv (GDG Lviv) спільно з групами розробників Google з усіх куточків України.

Свято Сиру і Вина у Львові

19–22 жовтня

Свято Сиру і Вина у Львові

Уже традиційно восени у Львові відбудеться Свято Сиру і Вина, на якому представлять ярмарок фермерських продуктів, відбудуться дегустації від провідних винних брендів, а також відзначать День Сирника. Планується, що розпочнеться Свято Сиру і Вина із великої давильні винограду за участі відомих львів’ян.

10 львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 2017

11-15 жовтня

10 львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 2017

Wiz-Art — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Щороку на фестивалі демонструють понад 100 найсвіжіших робіт короткого метру. Цього року він має відбутися у Львові в жовтні.

Lviv Acoustic Fest 2017

14-15 жовтня

Lviv Acoustic Fest 2017

Lviv Acoustic Fest заснований у 2013 році як найбільший акустичний фестиваль України. Організатори обіцяють, що цього року на фестивалі виступить багато цікавих гуртів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають