69-річна львів’янка пробігла зимовий ультрамарафон

Змагання “Самоперевершення” тривало 48 годин. За цей час львів’янка Лариса Лабарткава пробігла 212 км, і отримала “срібло” серед жінок, повідомляє прес-служба ЛОДА.

В загальному заліку спортсменка опинилась на 6 місці. Погодні умови були складними – сильний мороз 16 -20 градусів сповільнював біг. Лариса подолала всю дистанцію.

На змаганнях Лариса була найстаршою учасницею – їй 69 років. Загалом у жінки великий досвід участі у 48 годинних пробігах. Вона змагалася свого часу на цій дистанції у чотирьох країнах світу: в Росії посіла 1 місце, в Білорусії отримала “срібло”, в Молдові посіла 4 місце, а в Україні здобула “бронзову” медаль.

Бігом почала займатись у 49 років. З того часу брала участь у пробігах у Великобританії, Італії, Польщі, Молдові, Швеції, Австрії та інших країнах. До цього Лариса Лабарткава з 20 років займалась альпінізмом, була кандидаткою у майстри спорт