61-річна львів’янка пробігла 250 км, встановивши рекорд України 🏃‍♀️

З 29 червня по 1 липня у Вінниці відбувся чемпіонат України з 48-годинного бігу. Серед жінок “60+” перемогла львів’янка Ольга Стадник, яка за відведений час змогла пробігти 250,176 км.

У чемпіонаті 61-річна Ольга Стадник виборола 1 місце у віковій категорії 60+, встановила новий рекорд траси і рекорд України у своїй віковій категорії.

Окрім Ольги, Львівщину представили ще два учасники – 69-річна Лариса Лабарткава та 44-річний Олексій Сикал. Лариса Лабарткава пробігла 229,037 км та отримала срібло, а Олексій Сикал – 161,786 км.

Серед чоловіків золото отримав Андрій Ткачук з Закарпаття – він пробіг 293,978 км.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли отримали срібло, поступившись бігунам з м. Києва. Загалом, у чемпіонаті взяли участь як українці, так і спортсмени з Білорусі, Чехії та Естонії.