LVIV.COM

4G в Україні: хто і коли запустить

4G в Україні: хто і коли запустить

Три найбільші мобільні оператори в Україні планують запустити 4G в діапазоні 1800 МГц в липні 2018 року. Про це розповіли представники компаній, передає Інтерфакс-Україна.


Три найбільші українські мобільні оператори сумарно заплатили за ліцензії 5,434 мільярда гривень.

Частоти 1800 МГц – найпопулярніший в світі діапазон під LTE.

Коли запустять?

Загалом всі оператори сходяться в тому, що на частоті 1800 МГц 4G можна буде запустити в липні. Компанії повинні зробити це одночасно.

СЕО lifecell зазначив, що оператор готовий запустити мобільний зв’язок 4G вже в липні, як тільки будуть завершені роботи з конверсії частот.

У “Київстар” з погляду інфраструктури все вже готово для запуску 4G в смузі частот 1800 МГц. Але до липня триватиме обмін частотами.

Тобі може бути цікаво:

Все про 4G в Україні: як підключити, тарифи, SIM-картки

“У 1800-му діапазоні ми будемо запускатися в липні. До липня ніхто не має права запускати. Всі повинні запускати одночасно. Зараз піде обмін частотами, і це дуже важка і складна операція. Я навіть не впевнений, що в Україні були прецеденти такого потужного обміну частотами”, – сказав президент “Київстару”.

Генеральний директор “Vodafone Україна” також повідомив, що до запуску 4G-зв’язку мережі оператор вже готовий. А в діапазоні 2600 вони планують запустити зв’язок наприкінці березня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають