Спецпроекти

У Львові відкрили IT House

Львівськаий ІТ кластер спільно з міською владою успішно реалізували перший проект житлово-будівельного кооперативу, який знаходиться на вулиці Студинського. ІТ House є неприбутковим проектом – всі квартири продавали за собівартістю, пише прес-служба міської ради.


Будівництво почали 31 жовтня 2015 року. Проект реалізовували за принципами кооперативного будівництва – всі, хто хотів купити квартиру, вносили частини оплати під час будівництва. Багатоповерхівку будували 13 місяців.

Що там є?

Загалом на десяти поверхах є 72 квартири з великими балконами для зон відпочинку. Є серверна, кімната для зустрічей, дитяча, велопаркінг, підземний паркінг, тераса на даху, підключений інтернет. Також на перспективу власники планують перейти на альтернативні джерела енергії.

Біля будинку розташовані дитячий майданчик, спільна відпочинкова зона, спортивний майданчик для мешканців. Ще однією перевагою ІТ House є просторий експлуатований дах, частина якого слугуватиме зоною відпочинку для мешканців, а на іншій частині будуть розташовані сонячні колектори. Саме вони забезпечуватимуть 70% енергії для підігріву води.

Основною перевагою є навіть не побутові вигоди, а співдружність сусідів. Переважна більшість мешканців – працівники ІТ-сфери, і близьке сусідство дозволить краще розвивати львівську ІТ-спільноту.

«IT House – перший успішний інфраструктурний проект Львівського ІТ Кластеру, перша спроба, яка стала дуже успішною, передусім, завдяки тісній співпраці з міською владою Львова. Нам дуже приємно, що міська влада розділяє наші ідеї, розуміє їх важливість для міста і безкоштовно надала нам землю для будівництва такого в певній мірі соціального будинку для спільноти зі схожими інтересами ти спільними цілями. Вже наступним нашим проектом стане Innovation District IT Park, масштабний технологічний парк, який якісно змінить обличчя Львова», – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах